Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miyen az Insanity?

Miyen az Insanity?

Figyelt kérdés

Vélemények,tapasztalatok,esetleg sikersztorik???? :))

Jó lenne ha ezt a mozgást végezném,persze diéta mellett??? Mostmár csak formálódás a cél.

17 lány 168cm/60kg


2014. jan. 14. 13:31
 1/10 anonim válasza:
Én elkezdtem és három napig csináltam. Igazából nem a kitartással volt bajom, mert tényleg akartam csak egyszerűen nem ment. xD Szóval durva.. legalábbis nekem kemény volt. Valószínűleg mert nem vagyok valami izmos vagy bármi, inkább gyengébb. Szerintem mindenképpen próbáld ki!
2014. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát insaanneeee :)
2014. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:))) Hallottam hogy nagyon kemény,csak arra vagyok kíváncsi,hogy tényleg annyira használ-e,mint ahogy írják...:))
2014. jan. 14. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nyáron csináltam egy hónapig, aztán jött a suli és amellett már nem ment.

Nagyon durva, ne add fel, az első hét a legnehezebb, én kábé járni alig tudtam (szóval szerelkezz fel sportkrémmel és edzés előtt, valamint zuhany után is kend magad), de utána "könnyebb" lesz. A lényeg, hogy ne hajtsd TÚL magad, ha úgy érzed kell, akkor pihenj - kelleni fog. :D

De nagyon jó, a vége fele már kezdtem élvezni, bár lehet, hogy én vagyok kissé mazochista. :D

Én diéta nélkül csináltam, de még úgyis szembetűnő változásokat eredményezett. :)

2014. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. jan. 14. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Én másfél hétig csináltam de nem teljes bedobással mert nem is ment volna, meg nekem inkább a fogyás volt a fontos...


Bevallom, hogy addig ment, mert utána meguntam. Elején izgalmas volt, de nekem nem valók ezek a videós mozgások. De ha te tudsz ilyenekkel élni akkor nagyon jó program.

2014. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én imádom az Insanity-t, minden évben megcsinálom legalább egyszer... :D Tényleg nagyon kemény az elején, már a bemelegítés után azt érzed, hogy végignyomtál egy kemény edzést, pedig utána jön a lényeg. Legelőször én is diéta nélkül csináltam és így is látványos volt az eredmény.

Szerintem próbáld ki, meglátod bejön-e!

2014. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Erőnlétileg 1 csöppet felfejlődtem:

- a legelső napon 8 szabályos fekvőtámaszt tudtam megcsinálni!!!

- 1,5 hónap után EDZÉS KÖZBEN lement a 32 (van benne ilyen gyakorlat)


Szóval hatásos nem is gyengén, de nagyon-nagyon nehéz. Máshol is olvashatod, hogy a Norbis vagy Béres Alexandrás edzések nehezek, én azt mondom, hogy azok a videók az Insanitynek lehetnek a bemelegítői, de komolyan, semmi túlzással!!

Ha fáj a térded ne csináld, amúgy nagyon ajánlatos és itt is áll, hogy a rendszeresség a lényeg, sok sikert és kitartást, hidd el kelleni fog :)

2014. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

sziasztok!

tudnátok linket küldeni egy teljes edzésről?

köszi:)

2014. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hogy milyen az Insanity? felér egy orgazmussal :DDD

15 éves koromban csináltam először végig, nyáron(vagyis május-június) imádtam, minden egyes napját, egyet sem hagytam ki.nem diétáztam mellette.alapból nem volt rajtam felesleg, de olyan szépen kiizmosodtam, hogy még a fiú sportoló barátaim is csak dicsértek.idén nyáron, immáron 17évesen is végig fogom csinálni :) ami kell hozzá: valami, ami lejátssza, hely, rengeteg víz, még több kitartás, egy nagyon jó cipő és minimális ruházat, mert szakad rólad a víz :)))) ha még nem fogtál bele, akkor sok sikert! ha valami kérdésed van, nyugodtan írj! 17L

2014. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!