Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki az Insanit...

Próbálta már valaki az Insanity-t?

Figyelt kérdés

most rendeltem meg a dvd-ket, pár nap vulva megérkezik, és kezdhetem.

Próbálta már valaki ezt az edzést?


Ha igen, milyen eredményekkel?


70 kg vagyok, és 156 cm. (L)


2014. jan. 8. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 'fit test'-et próbáltam ki, 5 perc után kikapcsoltam :D
2014. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én 2 hétig csináltam, és az állóképességem ennyi idő alatt is jelentősen javult, de a combjaim elég vastagok, azt vettem észre, hogy izmosodtak és nőtt a körfogatuk, vagyis nem szálkásított, hanem tömegnövelő volt, így abba hagytam, és maradok a futásnál.
2014. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

én is próbáltam màr,amikor először nekifutottam 2hétig bírtam,de màr akkor is volt egy kis vàltozàs(poz.értelemben)

most újra nekifutottam még csak az első héten vagyok túl,de kitartó vagyok.:)

2014. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megcsinaltam az elso honapot, fogytam, sportosabb lettem, de majdnem csonthartyagyulladasom lett, pedig mar siman vegigcsinaltam a videokat..aztan jott volna a masodik honap, az egy oras videok, az felidegesitett kikapcsoltam es annyi volt :D igazabol nekem mar amugy is nagyon unalmas volt a szobamban tornazni, de amugy egy pozitiv elmenynek eltem meg:)

U.i: bazira megizzaszt! Konkretan a szeme is csipte mar :D

20/L

2014. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a fit tesztet most csinaltam meg, gyilkol... sajnos a gyakorlatokat nem tudtam rendesen csinalni... nem olyan veszes,remelem ugy is hasznal, ha eleinte keptelen vagyok helyesen csinalni
2014. jan. 12. 00:29
 6/8 anonim válasza:
Pedig inkább arra koncentrálj, hogy szabályosan csináld, ha kevesebb is megy (jóhogy kevesebb megy :D), ha rosszul csinálod idővel elkezd fájni a derekad, a térded, mindened. Nem kell olyan gyorsan nyomatnom, mint a videón Shaun T. Nézd meg a mögötte állókat, mind fitness edzőnek tanul és ők sem bírják megcsinálni. Ennek az edzésnek a lényege a rendszeresség és kitartás.
2014. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ugy ertem, h a fekvotamaszokat nem birom, es 2 fekvo utan abba hagyom. de mindig igyekszek tobbet csinalni
2014. jan. 16. 15:09
 8/8 Dodesz.. válasza:

Szia!

Én már másodszorra csinálom. Nem vagyok valami vékony alkat én sem, az első két hét rossz.. Csinálom ahogy tudom(már másodszorra jobban megy) de az első hónap után büszkén álltama mérlegre és mértem a centiket. :D A lényeg: kitartás, kitartás! Nagyon fontos. Ha nem bírod, állj meg kicsit, a videó had menjen, igyál.. víz mindig legyen nálad- aztán folytatod ott ahol éppen tart a videó!

Sok sikert! (:

2014. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!