Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Tojás-diétáról...

Mit gondoltok a Tojás-diétáról? (Lent link)

Figyelt kérdés
Sokan írták már posztok alá ismerőseim, és más emberek, hogy sokaknak bevált.. Ti mit gondoltok róla? Szerintetek beválik? Vagy volt olyan akinek bevált? Ha van olyan akkor légyszí írja le hogyan sikerült neki:) Mert azért mégiscsak rengeteg tojásról van szó, tehát sok a kalória.. Értelmes válaszokat légyszí! Köszi előre is:) Itt a link, amit olvastam: [link]

2014. jan. 12. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én alapból azért zárnám ki,mert nagyon egyoldalú,arról nem is beszélve,hogy feleslegesen sok kávét írnak elő. Arra biztos jó,hogy tönkretegyük a gyomrunkat.
2014. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sok kalória, ahhoz nagyon kevés tojás van benne, főleg a vége felé. Napi 1-3? De a 9 se sok, mert alig van mellé más... Ennél kevesebb evés tuti koplalás, ez talán még épp nem, nem tudom.

Teljesen hasraütéses dolgok vannak benne, sokkal jobb, ha az ember figyelembe veszi a saját testének a jelzéseit, kívánságait s nem koplal, mint itt, s tömi magát pirítóssal este és citrommal és kávéval reggel, csak mert valami "okos" ezt találta ki... A pirítós elég fura dolog benne, mert amúgy szénhidrátban kifejezetten szegény lenne a diéta, mit keres benne ilyesmi?

2014. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!