Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írjátok le a tapasztalatotokat...

Írjátok le a tapasztalatotokat! Hogy sikerült nektek lefogyni? Mennyi idő alatt és mennyit?

Figyelt kérdés
a komolytalan hozzászólók hanyagoljanak.
2014. jan. 11. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Összeszedtem egy övsömört és két hét alatt 10 kg lement.
2014. jan. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteget dolgoztam a házban, a házkörül. Kevesebbet facebokkoztam, meg neteztem az igaz, de annyit és azt ettem ami jólesik! Most: 174/62/F
2014. jan. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 kilòt kb 6 hònap alatt..4 után meg max alma vagy sali...heti 3 X torna(Rubint rékázok:))Meg nap közben sem ettem degeszre magam
2014. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én még nyáron fogytam (tavaly előtt) kb 10-12 kilót.. nem ettem tésztát, krumplit, fehér kenyeret, csak rengeteg csirkét, zöldséget, gyümölcsöt, nasinak müzliszeletet (persze néha becsúszott 1-2 rendes csoki, vagy hamburger/pizza, de azért 80%ban figyeltem a kajára) és így kb 3 hónap alatt sikerült lefogynom. edzettem is mellé konditeremben egy ideig minden félét. de nagyobb részt a táplálkozáson múlik
2014. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!