Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok hatásos nagy (min.30k...

Tudnátok hatásos nagy (min.30kg) súly csökkentéshez hatásos diétát, mozgásformát ajánlani?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni..nem nagyon diétáztam sose és "tuti" megoldást szeretnék találni hogy egészséges lehessek.

21 éves nő vagyok, bár mindig örökmozgó voltam, hirtelen felszaladtak a kilók. (nem,nem kamu hormon bajok voltak,nem kifogás a hízásra, sajnos valós, de talán ez a történet szempontjából lényegtelen,az a lényeg, hogy változtatni szeretnék )

Bevállt életvitel módosítás érdekelne, nem csodabogyók.

169 cm-hez 100 kilót nyomok, így elsőre 30kilót szeretnék leadni.Eliptikustrénert veszek a napokban, azzal már sikerült egyszer 80kilóra lefogynom, csak egy besett utan visszajöttek a kilók.Tudnátok ajánlani bármit, ami bevált?

Köszönöm szépen!



2014. jan. 4. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egészséges táplálkozás és a sok sport jött be. 102 kg voltam a 163 cm-emhez, fél év alatt 25 kg-t fogytam, csak én 22 éves voltam :) Sok sikert :)

24/L

2014. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tiszta étrend: sovány húsok,sovány túró (lefekvés előtt), sok zöldség (gyümölcs inkább ne a fruktóz miatt),alacsony GI-s szénhidrátok,telítettlen zsírok,min. 3 liter víz,multivitamin. Napi 5-6-szori étkezés. Ehez jöhet sport szép fokozatosan.
2014. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat..igyekszem hasznosítani az információkat. :)
2014. jan. 4. 23:07
 4/5 anonim válasza:
pici adagokat egyél egyszerre, viszont 2 étkezés közt ne teljen el 3 óránál több idő. Ha kávézol vagy teázol, édesítőszert használj cukor helyett. Én a súlyzós gyakorlatokat is figyelmedbe ajánlom.
2014. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bloodking válasza:
Reggel este 5-5 km gyaloglás . Elsőre normál tempóval de az időt mérni kell. És ezt az időt kell folyamat csökkenteni a fizikai állapothoz. És beállítani egy adott időszintet. Ez segít reggel felpörögni a munka előtt este meg stresszlevezetésnek jó. Fizikailag és lelkileg is segít helyretenni.
2014. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!