Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 23 éves,182 cm magas lány...

23 éves,182 cm magas lány vagyok. Szerintetek túl sok a 77 kg? (99/73/106)

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jesszusom... Látom nem érted még mindig. Nem kigyúrt fitness állat így sem a párom, hidd el, nagyon is egészségesen néz ki. Van nyilván valamennyi zsírszövet is ebben a 94 kilóban, de a nagyobb része izom. Nem jár állandóan gyúrni és zabálja a fehérjét, csak rendszeresen sportol. Most sajnos nem tudok, de holnap esküszöm keresek és linkelek egy képet arról hogy kb hogy néz ki.
2014. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, csak ha úgy gondolod!


Az meg alkat kérdése. Én is napi 2-(3) órát edzem, ebből 1 óra ami nyújtás, gyógytorna típusú vagy qigong, és nyilván nem ettől leszek izmos, zsírt mondjuk az én testemen nagyítóval kellene keresni, tipikus tűz/ektomorf alkat. Csontváznak nem nevezném magam, inkább szikárnak : D


Hát ez van sport mellett, abba kapaszkodom, hogy kínai harcművészek (de nemzettől függetlenül, teszem azt a kedvenc török származású taichi mester is) igazából vékonyabbak nálam.


Addig nincs gond, hiszem, hogy a csí mozgatja a testet, az izomzatra csak ideiglenes szerep hárul amíg nem igazán vagyunk tisztában a lényegi dolgainkkal :)


Emellett fogadom el 100%-ban mások más ízlését, gondolkodását illetve egy tényleg arányos férfi test szépségét!

2014. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

[link]

Nehéz volt jó képet találni, ez sem az igazi, de megközelítőleg ilyen a párom alkata, talán kicsi ennél is masszívabb, de csak kicsit.

Szóval amikor azt írtam, hogy 75 kilósan csontváz volt, azt úgy értettem, hogy ahhoz hogy ennyi kiló legyen elvesztette a zsírszövetét és az izomszövetei nagy részét is. Tehát az a plusz 20 kiló nem csak szín tiszta izom, hanem némi zsír is.

Persze, nem egyforma alkat mindenki, lehet hogy Neked más a csontozatod és ez a súly ideális, fő hogy egészséges legyél és jól érezd magad.

2014. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tényleg jól néz ki, férfi szemmel nézve is! :)
2014. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mármint egy ilyen testalkatú férfi. :)
2014. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Köszi szépen.:D Szóval csak azt akartam érzékeltetni, hogy nem egy kigyúrt izomagyú testépítőről van szó. Ilyen magasság mellett szerintem ez abszolút ideális súly.

De persze nem biztos hogy mindenki így van ezzel.

Gondolom a nőknél is hasonló a helyzet. Én 173 centi magas vagyok és 55-56 kiló. Nagyon vékony csontozatú, vékony alkat vagyok, de van olyan lány aki ugyanezzel a magassággal 67-68 kiló, és egyáltalán nem kövér, nincs rajta szinte semmi felesleg.

2014. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 outtatime válasza:

Szerintem a kérdésre a válasz:

Attól függ.


Hogy érzed magad a bőrödben?


Ha jól, akkor nem sok, ha fogyni akarsz, akkor sport.

Ráadásul a zsírszegény agyonszálkásított lányokat csak azok a fiúk szeretik, akik hetente háromszor két órán át nézik magukat valami faltól-falig tükörben.


180cm a magasságom, ehhez vagyok most 85 kg.

Voltam 96kg is, akkor még az állás is fájt.

Voltam 70kg is de akkor meg minden kórság letámadott a náthától az influenzáig.

80-85kg között mozog most a testtömegem, amióta így van bírok futni, lépcsőzni, nem voltam beteg, vérnyomásom kicsit alacsonyabb a kelleténél de nem vészes és nem ingadozik, vérképem kiváló, felborítanám a világot, pedig nem a tankönyvi ideális a 180/80-85.


Ellenben nálam bevált.

Erre akassz tarisznyát :)



Hozzáteszem napi 2l tejet iszom, mindent eszem, rengeteg zöldséget (gyümölcsöt módjával, nem szeretem az édeset), madárhúsokat kerülöm, sertés, marha, juh, kecske, hal, rák, kagyló jöhet, a gombákat imádom. Valamint ha nem figyelek oda mennyit zabálok, akkor is 85-re áll be a porhüvelyem, annál feljebb alkoholos-csokoládés-pizzás-hamburgeres(mind házi készítésű, esetleg az alkohol nem) hízókúra nélkül nem megy. Nem is erőltetném.


Repceolajat nem használok és a teljes kiőrlésű gabonahívők nem tudják mi az a fuzárium és milyen toxinjai vannak :)


Szerintem nem sok a 77, főleg ha jól érzed magad benne.

2014. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Elférne rajtad még 77 kiló.Mondjuk én.:)
2014. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 thomas cramps válasza:
szia.74kg lenne az ideális viszont ez függ a csontozatodtól is van akinek erősebb a csontozata.igaz én férfi vagyok és nem-túl magas 164cm és 85kg jól érzem magam a bőrömben igaz van 1-2 kg súlyfeleslegem többi izom úgy hogy szerintem a te súlyod rendben van ;)
2014. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!