Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 23 éves,182 cm magas lány...

23 éves,182 cm magas lány vagyok. Szerintetek túl sok a 77 kg? (99/73/106)

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Megmondom privibe :)
2013. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

190 centi magas korodbeli férfinek egészen korrekt, vékony - szálkás alkatot feltételez.

Akkor szerinted?

2013. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Pont jó.



"190 centi magas korodbeli férfinek egészen korrekt, vékony - szálkás alkatot feltételez."


??? 77kg egy 190centis férfinak igencsak kevés, nagyon vézna lehet az illető.

2013. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Ezek a paramétereid Tápi? :D Nem semmi.


Amúgy talán egy picit sok a kérdező lánynak, nyilván a testalkatát nem látjuk. 3-4 kiló minusz talán elférne rajta.

2013. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok. Max 2-3 kilóval lehetnél kevesebb de annyi el is fér rajtad.
2013. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

75 kilós vagyok, erre céloztam, és 190 centi magas. A csípőm és a mellem szerintem nem olyan jó mint a kérdezőnek.


De egy nőnek nem kell olyan nehéznek lennie mint egy férfinak.

2013. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az elég sok. Én 178 centi vagyok, tehát csak pár centivel alacsonyabb és 62-63 kiló. Így vékony vagyok, de még így is lenne 2-3 kiló felesleg amit le kéne dolgoznom a csípőmről és a hasamról. Amikor 69-70 kiló voltam, már az nagyon sok volt nekem, mondták is sokan hogy túl sokat felszedtem. Mondjuk sok mindentől függ, alkattól, csontozattól.

A 190 kilós, 77 kilós férfiról csak annyit tudok mondani, hogy az én párom 193 centi, és az ideális súlya 94-95 kiló. Ezzel pont jó felépítésű, izmos, férfias. Régebben lefogyott 75 kilóra, és úgy nézett ki mint egy élő-mozgó csontváz, képeken láttam. Na az már nem egészséges.

2014. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

" 193 centi, és az ideális súlya 94-95 kiló. Ezzel pont jó felépítésű, izmos, férfias. Régebben lefogyott 75 kilóra, és úgy nézett ki mint egy élő-mozgó csontváz, képeken láttam. Na az már nem egészséges."


Lefogyott 75 kilóra. Tehát kb. 75 kilós volt a szálkás, száraz testtömege. Amúgy nekem is ennyi kb. én alulról súrolom a 190 centit.


Most nyilván felhízhatnék közel 20 kilót. Nyilván ez a zsír az ég világon semmit nem dobna az egészségemen, a háj fölösleges az emberre. Nem tudom mi van ma az emberekkel, hogy a +20 kiló ZSÍR férfias, én azt gondolom, hogy a zsírszövet szigetel, szigeteli a Qi (életenergia) keringését is, és nem hasznos a testen. DE nehezíti a mozgást.. illetve +20 kiló zsír már szervi zsírosodást is feltételez, a viszcerális zsírok hormonális szervként működnek, gyulladást fokoznak. Ez csak ott menő, ahol a gyógyszerszedés és a betegségek is menők.


Szerintem. És mivel a természetesen, lowcarb módon / tejmentesen táplálkozó ember (férfi) teste nyilván alkat/típusfüggő módon de eléggé zsírszegény, így gondolnám hogy ez a természetes.. azon túl hogy egészséges. Mivel a csontvázon túl az embernek pedig az izomzata ad formát.. nem hiszem, hogy ezt zsírral lehetne helyettesíteni.

2014. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem, akkor nem volt szàlkàs, hanem konkrétan elvesztette a teljes izomtömegét szinte, betegség miatt amúgy. Most 94 kilòsan nincs rajta csak minimàlis zsír, inkàbb izom. Igaz, neki a csontozata is erös, széles vàllai vannak.
2014. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

75 és 94 kiló között mozog, és nem zsírban hanem izomtömegben ugrálnak rajta így a kilók.


Erre meg csak azt tudom mondani, hogy ekkora izomzathoz gyúrni kell (mivel napi 2-3 óra harcművészet edzéssel természetesen nem pattan fel az emberre ekkora izomtömeg).


A gyúrás viszont egy elvont művészet, esztétikai sport, ahogyan az értékelése is szubjektív.


De nem egészséges vagy természetes. Hogy valakinek az tetszik, arra csak azt tudom mondani hogy nekem is tetszik. De megdolgozni 20 kiló plusz izomért? Amennyi munka azzal együtt jár, evés, célirányos edzés, célirányos pihenés, egy kizárólag látvány eredményért (legalábbis én csak ezt látom a szép nagy izmokban, funkciót nem igazán) nekem nem éri meg.


Próbálok én is többet enni, egye fene szénhidrátot is, meg cukros fehérjét.. de ezt úgy sem lehet sokáig (amíg 20 kilót híznék) túl káros lenne, számolgatni sem lenne egészséges a tápanyagbevitelt, úgy gondolom hogy ez az út egy ilyen.. 'speciális' :D


De jó ha valaki végig tudja csinálni, és valakinek meg kifejezetten tetszik, mindig szép ha egy ember megtalálja az igazán neki tetsző (és hozzá illő) párját! :)

2014. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!