Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok.161 cm fele és...

14 éves vagyok.161 cm fele és 47kg. A fenekemről szeretnék fogyni egy kicsit, meg a combomról. Melyik tornagyakorlat a legérdemesebb?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 16:07
 1/9 anonim válasza:
89%
Hova akarsz fogyni? így is vékony vagy!!! De ha formásítani szeretnéd akkor korcsolyázz sokat a télen, meg feküdj hasra és emelgesd a lábad!
2009. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%

Ne haragudj, de nincs miért fogynod mert így is vékony vagy. A mozgással egyetértek esetedben, de ez alá lefogyni butaság.


Ne kövesd el azt a hibát, amit igen sokan...nem szép ha egy lánynak látszanak a bordái, a csontjai és nincs se combja se feneke. Az már nem is nő.

2009. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

nőiesedik az alakod, azt érzed úgy, mintha nagy lenne a feneked. nincs mit fogynod, mert így is vékony vagy.


örülj neki, hogy nőies leszel :)

2009. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

ha tényleg ennyi kiló vagy akkor:

1. ne akarj fogyni FŐLEG NE 14 évesen!

2. nincs is feneked!

2009. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Egy fejlődésben lévő szervezetet ne akarj fogyókúráztatni
2009. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Fogyni ne fogyj, még ha látatlanban is mondjuk ezt. Szerintem egyáltalán nem lehet sok felesleg a fenekeden és a combodon, mert épp tizennégy évesen formásódsz, akkor alakul ki a nőiességed, a csípőd, feneked, természetes dolog, hogy ott így fejlődsz.

Na de... a mozgás viszont tényleg nem árt, jó, ha sportolsz valamit. Kerékpározz [szobabicikli], fuss sokat [mivel hideg van, öltözz jól vagy edzőteremben futógépet is próbálhatod]!

Táncolhatsz is, szerintem ez a legjobb: egyik ismerősöm pl. ír sztepptáncol és izmos, vékony, nagyon szép lábai és formás hátsója van. ;)

Másik ismerősöm, barátnőm meg korcsolyázik [szinkronkorcsolya], és azóta nagyon kecsesek a mozdulatai, tényleg nagyon szépen fejlődik, nincs rajta felesleg, de nem is gyufaszálnyi!


Minden jót!

2009. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tornázni akarsz, nem fogyózni, igaz? Félreolvastak.

Oldalt könyökre támaszkodva emelgesd a behajlított lábadat, s ez a combot formálja. Popsit nem tudom.

[link] ezt nézd meg!

2009. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. nov. 26. 15:26
 9/9 anonim válasza:
gugolások
2010. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!