Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig mennyit fogyhatok...

Karácsonyig mennyit fogyhatok így?

Figyelt kérdés

Ősziszünetben elutaztunk, és sokat ettem. Nem érdekelt semmi, csak hogy jól érezzem magam, és kelljen visszafogni. Holnap utazunk vissza, szóval holnapután kezdem a diétám, mert felszaladt 4-5 kiló sajnos, és amúgy is leszeretnék adni 4 kilót. Tehát összesen olyan 7-8 kilót akarok leadni.

Reggeli: 2 db puffi rizs (erre van időm)

Ebéd: 1 tányér kevésbé hízlalós. Pl. hus, hal, zöldségek

Uzsonna: 1 db gyümi ha éhes vagyok

Megiszom 3 liter folyadékot (ezért sincs annyira étvágyam)

Sportra nincs időm, pedig tényleg imádom csinálni, de most nem megy :/

Ha ezt csinálom karàcsonyig, akkor mennyit fogyhatok?

162 cm 54-55 kg


2013. okt. 30. 21:03
 1/2 A kérdező kommentje:
* NE kelljen visszafogni
2013. okt. 30. 21:05
 2/2 anonim válasza:

szerintem ez nagyon kevés és lehet ha igy folytatod nagyon lelassul az anyagcsréd , regglere szerintem egyél teljes kiörlésű kenyeret zöldségekkel, vagy zabpelyhet natúr johurtal , ebédre egy kevés leves + natúr húsok, vacsorára szintén lehet párolt zöldség stb. a fő étkezések között pedig ehetsz gyümölcsöt meg ilyeneket

:)

2013. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!