Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nah, ha már mindenki akkor én...

Nah, ha már mindenki akkor én is. Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

176 cm, 58 kg, 50es combkörfogat. Ha már mindenki kérdez ilyet, én se maradjak ki! :D Amugy tényleg érdekelnek a válaszok.

94 kgról fogytam le.

20/L.


[link]

[link]

[link]


2009. nov. 8. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon csini vagy:) és grati h ennyit tudtál fogyni ,de hogyan csináltad h nem lóg rajtad a bőr??Én csak 5kg fogytam mégis voltak utána "denevérszárnyaim"..:S
2009. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Egy kis torna sohasem árt... fogynod egyébként nem kell.
2009. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
54%
Szia! Szerintem sem kéne fogynod, nagy dolog amit elértél.:) Én arra lennék kíváncsi, hogy ez a nagy fogyás mennyi idő alatt történt és Te "alapjáraton" (kb kiskorodtól kezdve) duci voltál, vagy csak meghíztál hirtelen?
2009. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Betegség miatt 2 hónap alatt híztam fel +30kg-t utána a maradék jött magától. Megműtöttek, mondván, hogy jobb lesz, de semmi nem változott. Aztán mikor már undorodtam önmagamtól, mozogni kezdtem, csak joghurtot-gyümölcsöt ettem. Akkor szépen lement 7hónap alatt 65 kg-ra. Most nyáron elengedtem magam és felhíztam 72kg-ra, de a sulikezdés megoldotta, nincs időm enni.
2009. nov. 9. 10:01
 15/16 anonim válasza:
Köszi a választ. Nagyon kitartó vagy, remélem nekem is sikerül, van mit leadnom. Remélem meggyógyulsz.:)
2009. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! :)
2009. nov. 10. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!