Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki sosem bírt...

Van itt olyan, aki sosem bírt 2-3 napnál tovább fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

2-3 nap?

Mitől nem bírtad?

Gondolom inkább koplaltál meg egész nap gyümölcsöket ettél semmi fehérjét stb.

2013. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudsz szöveget értelmezni?
2013. okt. 4. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz egy visszakérdezésre válaszolni hogy segíteni tudjak?
2013. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nem fogsz itt olyat találni, aki néhány napnál tovább nem bírja, ugyanis ez két dologra enged következtetni:

- koplalással diétázás, folyton éhes az ember, persze, hogy nem bírja (megoldás: a napi kalóriabevitel kevésbé drasztikus visszafogása, mondjuk kb. 30%-kal).

- gyorsan felszívódó szénhidrátok nem elhagyása: a gyorsan felszívódó cukor miatt az inzulinszint nagyra ugrik, majd a mélybe vissza, amivel a szervezet még több cukrot kíván, újra éhes lesz, ezt persze, hogy megint csak nem lehet sokáig bírni.


Mindkét fenti példa a rossz módszerek miatt van. Aki többször próbált már fogyózni hasonló módszerekkel, az hamar rájön, hogy máshogy kell megpróbálni: lassan felszívódó szénhidrátokat enni, azt is csak minimális mennyiségben, nem túlságosan visszafogni a napi kalóriabevitelt, és hozzá mozogni, heti többször.


A legtöbben itt az okos fogyózás hívei vagyunk, persze más-más módszerrel, de sem a koplalás, sem a gyorsan felszívódó szénhidrát nincs köztük.

2013. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg igazuk van a többieknek. Addig én sem bírtam 2-3 napnál többet diétázni mikor étkezéseket hagytam ki,vagy valamit kitiltottam, és nagyon keveset ettem, tehát koplaltam.A legtöbb így talán 1 hét volt. Mióta normálisan táplálkozom már lassan eltelik 2 hónap én meg észre sem veszem.
2013. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!