Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy kis telt...

Hogyan lehetne egy kis telt csajból csinos jó alakú csajszi?

Figyelt kérdés

Magyarul jó nő:D

Elkezdtem a változást, hajnövesztés adok a külsőmre fogyozok sportolok. minden megvan mi kell még?

Számoltam és durván -10 kilo leadása után lennék jó alakú csini csaj régebben az voltam csak depis pasik miatt zabáltam zabáltam és meghiztam..főleg combos csípős vagyok én ..és onann jó lenne ha ismét lemenne és jó alakú nő lennék:)

Mi kéne még ?? ja és kb. hány hónapba telne ez a kitartó munka? minden álmom az ..és szeretném megvalositani !!


2013. okt. 3. 18:19
 1/5 anonim válasza:
100%
ha helyesen tudnál írni, na az irtó szexi lenne!
2013. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha rendesen fogyózol sok zöldcséget és gyümölcsöt eszel húst nyilván ritkábban és kisebb menyiséget sportolsz is valamit mondjuk futsz akkor fogyhatsz hetek alatt ami pedig az előzőt illeti a mai világban az emberek 50% nemtud helyesen irni énse tudok úgy hogy a pofádat befogod!!!
2013. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól írta az első.


Kezd a helyesírással a jó nővé válást. :)

2013. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jó nőnek lenni nem annyit jelent hogy hosszú a hajad, és vékony vagy.

A jó nő ott kezdi, hogy el is hiszi magáról, hogy ő tényleg jó nő, és a kisurgázásánál is ezt adja elő.

2013. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Így van! Először el kell hinned magadról, hogy jó nő vagy és ezt sugároznod is kell a környezetednek! Csináld amit szeretnél, mosolyogj sokat, táplálkozz egészségesen ne csak fogyókúrásan és mozogj emellett. Állj a tükör elé és mond el mit szeretsz magadban, ezt naponta is megteheted! :)
2013. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!