Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 17 éves lány 169 cm-vel...

Egy 17 éves lány 169 cm-vel és 54-55 kg-al, mennyi kcal-t ehet egy nap? És mennyi mozgás ajánlott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok,rendszeresen futottam...de itt a rossz idő és már egy hónapja nem mentem futni,így csak napi 20-30 felülés és láb emelgetés(lábanként50-50)maradt! Nem szeretnék felszedni 1 kg-ot sem sőt inkább lefelé szeretném tornázni a súlyomat! A napom kb. arról szól,elmegyek az iskolába,haza jövök,és este olyan 10perc torna...kutya sétáltatás..gépezés!Mit ajánlotok mivel tarthatnám a súlyom?Esetleg mivel adhatnék le még 2-3 kg-ot? Egy nap mennyi kcal-t ehetek?

üdv:17/L


2009. nov. 6. 16:53
 1/4 Vadmeggy ***** válasza:
38%
Szerintem napi egy tic-tac és látványos eredményeket érhetsz el. Amúgy szerintem a súlyoddal minden rendben van inkább sportolj többet mint hogy kevesebbet egyél. Legalábbis szerintem...
2009. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
én 172 vagyok és 57 kiló úgy h. nem fogyózók meg smi... sőt inkább csoki csokival xd
2009. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit ajánlok? Önbizalom növelést. Ha most még neki állsz fogyózni, súlyod a normálból a kóros soványságba áll át. Nem bántani akarlak, de az eszedbe jutott, hogy a test nem csak zsírból áll, hanem csontokból, izomból stb? Ne a mérleg által mutatott számot nézd.

A nők napi ajánlott kcal adagja 1200kcal. Ez a norma, ha ezt tartod marad a súlyod

2009. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Csinálj fél-háromnegyed órás gyakorlatokat:hasizomerősítőt, helyből lábkitöréseket egymás után, mindkét lábbal 30-30.

Ezek elég jók. Ne tíz perces legyen.

1300 kalóriát ehetsz naponta, 4-5 adagra elosztva.

Én sem futok már, csak néha itthon csinálom ezeket, de jó kis izomlázam volt, úgyhogy óvatosan!

Napi 1300 kalóriát betartva, még nem híztam:)))

2009. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!