Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják/ mondták nekem...

Miért mondják/ mondták nekem h dagadt vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves koromba is mások szerint dagadt voltam 65kg an, 16 éves koromba is dagadt voltam mindenkinek 70kg an és annyira megviselt h lehetek én bármennyi kg mindig dagadt vagyok h ez hízásra késztett. Most 99kg vagyok és most is mint mindig azt mondják h dagadt vagyok ami mostmár tényleg igaz.
2013. szept. 23. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem aki kövér, az miért sértődik meg rajta, ha azt mondják rá? Én amikor zsírosabb voltam, saját magamra is mondtam, hogy kövér, meg zsírdisznó vagyok :) Mert láttam, volt aki nem merte kimondani, de én tisztában voltam vele, és azzal is, hogy teszek ellene. Így saját magamat is ösztönöztem
2013. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"annyira megviselt h lehetek én bármennyi kg mindig dagadt vagyok h ez hízásra késztett."


Miért ettél lisztet, cukrot tejet. Ahol csak lehet mi leírjuk, hogy ezektől elhíztok és betegek lesztek. Majd ha változtatni akarsz, akkor eszel húst és zöldségeket..

2013. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem írtál magasságot. Lehettél kövér 65 kilóval is. Én pl. 160 cm vagyok és igencsak kövér lennék ennyi kilóval.

21/l

2013. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2013. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Gyerekek, mondjuk mindannyian azt a kérdezőnek, hogy sovány. Hátha elhiszi, és beteljesíti. Én kezdem:

Sovány vagy, kérdező!

2013. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt. Amikor olyan 60 kiló voltam, halálra cikiztek az iskolában, meg itthon a szüleim, hogy milyen kövér vagyok. Aztán teljesen belebetegedtem, csak ettem, csak ettem... És 19 éves koromban 105 kilóval mondtam azt, hogy elég... Most 26 vagyok és 58 kg, de már amikor 80 körül voltam, akkor is mindenki fényezett, hogy milyen jól nézek ki, stb. Az, hogy miért... Nem tudom, de engem kikészített. De amikor már 90 felett voltam, senki se piszkált. Emlékszem, először akkor vettem új ruhákat, amikor 79 kg lettem. Felöltöztem, belőttem a hajam, randira mentem. Elfelé menet találkoztam apukámmal az ajtóban, átöltet, és azt mondta, hogy nagyon csinos vagyok. Leírhatatlanul jól esett...
2013. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
sovány vagy kérdező.. (így?)
2013. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Miért nem árulod el hány centi magas vagy?

Én 170 cm vagyok kb. és 71 kg. És fogyizok, mert 60 szeretnék lenni. Amennyire tudom a cukros, lisztes dolgokat kiszorítom az étrendemből, ezenkívül mindent eszek elfogadható mennyiségben.

És igen, gyümölcsöt és tejfélét is eszem, iszom, hiába nem tetszik Táplálkozásharcosnak, én ugyanis van amit nem azért eszem mert üzemanyag a szervezetnek, hanem azért mert finom!!!

Az ember nem csak hasznos és praktikus dolgokat eszik, csinál az életében, hanem olyat is ami nem biztos hogy biztonságos, egészséges stb.

Van aki konditerembe jár, meg zöldséget eszik hússal (megundorodnék és anyagilag se bírnám) de mellette dohányzik vagy mit tudom én....

Na mindegy... tegyél ellene, hogy ne légy kövér, vagy hova akarsz hízni???

Én mikor megláttam a 80-at a mérlegen azonnal nekiálltam ennek a kajálásnak. És azóta szép lassan fogyogatok, jól érzem magam, néha mozgok is. Jó a közérzetem, nem vagyok erőtlen mint sok idióta akik inkább éheznek! :)

2013. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!