Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják/ mondták nekem...

Miért mondják/ mondták nekem h dagadt vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves koromba is mások szerint dagadt voltam 65kg an, 16 éves koromba is dagadt voltam mindenkinek 70kg an és annyira megviselt h lehetek én bármennyi kg mindig dagadt vagyok h ez hízásra késztett. Most 99kg vagyok és most is mint mindig azt mondják h dagadt vagyok ami mostmár tényleg igaz.
2013. szept. 23. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mi is pontosan a kérdés? :s
2013. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Mi az hogy miért? Itt írod, hogy 99kg vagy...... nem értem min csodálkozol.
2013. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
JÓ de mint leirtam 16 évesen is dagadtnak tituláltak 70 kg an.
2013. szept. 23. 21:23
 4/18 A kérdező kommentje:
Hagyjuk
2013. szept. 23. 21:23
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Talán, mert a 70 kg is sok...
2013. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Mert dagadt vagy.

Ez elég szánalmas duma,hogy ettől híztál el... "elhízásra késztetett".

Ez az ellenkezőjére szokott késztetni.

Dagadt vagy és kész ,mit kell ezen vergődni,ha lefogysz majd nem mondja senki. Ha nem akarsz lefogyni,fogadd el magad és ne törődj vele mit mondanak mások.

2013. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Megértem az érzéseid rossz dolog hízni ,mint a disznó. Ennek több oka lehet esetleg lustaság,nemtörődömség bármi lelki ok. Tudod mi lehet a valódi oka az elhízásnak? Ez nem indok,hogy dagadtnak titulálnak és még jobban hizlalod magad. Hogyan étkezel? Mozogsz valamit,akár sétálás vagy bármi kirándulás esetleg bicaj. Családod hogy étkezik? Eszel egészséges dolgokat? Mit ettél ma pl? Írd le őszintén és segítek,iszol cukrosat?
2013. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hány centihez voltál 65 és 70.


"hízásra késztetett"


Inkább fogyásra kellett volna!

Ne másokat hibáztass, amiért nincs önkontrollod!

2013. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hajajj, hát az emberek ilyenek, meg kell tanulnod nem kétségbeesni a szavaik miatt, s igazzá tenni, amit mondtak (mert ha nem vagy nagyon alacsony, 70 kilósan nem lehettél dagadt, legalábbis az én terminológiámban. a mai ifjak elég zakkantak tudnak lenni, ami a normális felső szintje, az már nekik iszonyat dagadt...).

Ne másokkal foglalkozz, hanem a súlyoddal, ami most már az egészségtelen kategóriában van...

2013. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Előző voltam.


Márpedig az nem ritka, ha az ember demotiválódik és rossz irányba megy el bizonyos hatásra. Engem is képes demotiválni, ha épp többet mutat a mérleg (tudom, hogy az nem jelent semmit, nem is izgat különösebben, de attól még többnyire demotivál), olyankor sokkal könnyebb "próbálkozik a fene" hangulatba keveredni. Mondjuk nálam nincs nagy különbség a próbálkozás és a nem próbálkozás között, az egészségem pedig mindenképpen fontos, de el tudom képzelni, hogy egy ifjú, könnyebben befolyásolható valaki leszálló ágba kerül hasonló dolgoktól. Hülyeség, rossz irány, de attól még pszichológiailag valamelyest érthető. Egy e téren eleve önbizalomhiányos embernek nehéz erőt meríteni valamiből, ha csak negatív szavak töltik ki a gondolatait.


De erről igazából felesleges csevegni, a lényeg, hogy ez így nem jó, változtatni kell miharamabb! 99 kg rengeteg.

2013. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!