Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak gyorsan?...

Hogyan fogyjak gyorsan? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 64 kg 158cm és kb. 55-54 szeretnék lenni .Milyen fogyokúrát ajánlotok? Lehetőleg ami gyors! Kössz
2009. nov. 5. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyókúra nem kell 14 évesen! Helyette egészséges táplálkozás és testmozgás.
2009. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó,de hogy mit meddig mikor?Azt se tudom mit kell csinálnom..
2009. nov. 5. 20:29
 3/4 igabcsy ***** válasza:

Pontosan, ahogy az előttem szóló mondta.

A gyors fogyással úgy sem érnél el semmit, mert ahogy lemenne , ugyanolyan gyorsan vissza is híznád.

Nincs neked olyan nagyon sok felesleged. Ha okosan odafigyelsz a táplálkozásodra, akkor szénhidrátot inkább csak délig eszel, estefelé pedig inkább fehérjét. Mindenképp iktass be valamiféle mozgást. Hidd el, hogy észre sem veszed és pár hónap alatt leszaladnak rólad a kilók.

Sok sikert, és ne add fel!! :-)

2009. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szar érzés,hogy szinte soha életemben nem voltam vékony megpróbáltam azt,hogy este már nem eszek lefekvésnél pedig hányingerem volt miatta meg azt álmodtam,hogy feleszem az egész hűtőt és orvoshoz kell mennem gyógyszerért,mert annyira veszélyesen elhíztamXD
2009. nov. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!