Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Könyörgöm valaki segítsen...

SOS! Könyörgöm valaki segítsen! Étkezési zavar? Lent

Figyelt kérdés
Heti kétszer falásrohamok jönnek rám, mint pl ma is. Már nem is kívánom az ételt, de eszem, mert tudom h ez az utolsó h olyanokat egyek amit amúgy nem szoktam. Súlyt tartok, de közben minden falattól undorítóbbnak érzem magam. Mindig ezzel a témával vagyok elfoglalva. Suliban sem tudok figyelni mert órán azon agyalok, h mit ettem. Egyépként keveset eszem. Nincs meg az 1000 kaloria. Valaki hozzá értő kérlek szépen segítsen. Kétségbe vagyok esve. Mèg csak 13 éves lány vagyok. 162 cm és 49 kg.
2013. szept. 20. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Azóta tettél valamit az ügy érdekében? Mert ha továbbra is így van akkor pszichológust vagy orvost keress fel,mert egyenes út vezet az anorexiához vagy a bulémiához!
2013. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ebben a helyzetben voltam a te korodban, tényleg nagyon rossz. Viszont muszáj valahogy visszatérned a normális étkezéshez, mert teljesen fölöslegesen okozol magadnak egy csomó szenvedést. Ha egyedül nem megy a leszokás erről, akkor segítségre van szükséged, szülőktől vagy pszichológustól! Ha nem érzed magad késznek rá, én is szívesen segítek ha tudok, ha gondolod írj priviben! :)
2014. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!