Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen a futás?

Másnak is ilyen a futás?

Figyelt kérdés
Amikor futni megyek (heti 4-5 alkalom), rendszeresen megbámulnak az utcán, a sötétebb oldal (ha értitek) beszólogat, dudálnak, pedig nem az úttesten futok. Lakott területen kívül nem szeretnék futni, mert ott meg kóbor kutyák vannak. Tudom, hogy nem a legjobb témakör, de mivel épp rászántam magam a több mozgásra, és fogynék is valamennyit, azért írok ide.
2013. szept. 18. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Mert már mindenkinek elmondtam milyen káros a futás, csak neked nem :D
2013. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jólvan tápi, most nem azon van a hangsúly, hanem azon, hogy miért néz rám furán valaki a futás miatt? (főleg a fiatal korosztály és a myuggerek)
2013. szept. 18. 19:15
 3/10 Vree ***** válasza:

Költözz el.


Az én környékemen nincsenek bunkók.


Esetleg van a környékeden beépített futópálya?

2013. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ide köt az egyetem, tehát még nem aktualizálható az elköltözés. Igazság szerint Borsod megyéről beszélünk, és van egy két "sötét alak" ...sajnos a városomba nincs futópálya.
2013. szept. 18. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Meg is válaszoltad. A sötét alakok (szellemileg) nézni fognak. Vagy csak tetszel nekik, futó nőket mindenki szeretni nézni, esztétikai élvezeti okok miatt.
2013. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Borsod megye, egyetem? A Miskolci Egyetemen van futópálya :D
2013. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak nem egy miskolci van itt? Egyébként igen, de Msc-n már csak heti 2 nap az oktatás, ami este hatig tart, én ötkor járok futni.


Tápi: én nem látom magam izgatónak futás közben :D :D :D

2013. szept. 18. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Van hátsód, nem?
2013. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezért hagytam én is abba a futás. Nálunk is ez van, pedig nem is lakom rossz környéken. Nem állok úgy anyagilag, hogy kondiba járjak, ezért akartam futni, ami ugye ingyen van, de borzasztó megalázó volt, mert énrám is mutogattak, meg beszóltak. Sajna ez van :(
2013. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tápi: igen van, állítólag elég formás is (nekem is bejön) :D


Utolsó: valamikor visszaszólok, bár nem teszem szívesen

2013. szept. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!