Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan és mennyi idő alatt...

Ki hogyan és mennyi idő alatt fogyott le?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 163 cm és 62 kg.

2013. szept. 8. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most adtam le 10 kilót a nyár alatt.

Fehérjedús és szénhidrátban szegény étrenddel, úgy hogy közben számoltam a kalóriákat is és heti 5x1 óra bicajozással. De még többet kell leadnom, úgyhogy folytatom.

Te is fogyni szeretnél? Ha igen, 5-10 kilónál ne akarj többet! És ne koplalj, heti 0,5-1 kiló leadása a legjobb, mert ha koplalsz biztos lehetsz benne, hogy visszamegy. Napi 1200 kalóriánál kevesebbet semmiféleképpen ne egyél! De a te esetedben inkább napi 1400 kcal-t javaslok és sok mozgást. Sok gyümölcs, zöldség, csirkemell és semmi édesség és cukros ital, fehér kenyér és tészta!

2013. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Párom július elejétől máig (ma méredzkedtünk) 121 kilóról 96,5-re fogyott, de mindenféle éhezés nélkül, és a testmozgás igazán az utóbbi két hétben vált rendszeressé (előtte is edzett, de sokszor volt, hogy munka miatt kimaradt egy-két alkalom).

Igazából nem volt nagyon nehéz, csak száműztünk jó pár dolgot az életünkből (fehér lisztet és cukrot legfőképpen, illetve a tejtermékeket - kivéve a natúr joghurtot, arról egyelőre nem tudunk lemondani, de abból is igyekszünk normálisabbat venni), plusz lehetőleg mindent piaci zöldségekből/gyümölcsökből készítünk el (megbízható, régi ismerősöktől vesszük), és hanyagoljuk a mesterséges dolgokat úgy általában.

A reggelink mindig zab valamilyen formában (legjobban zabtejként szeretjük, isteni turmixot lehet csinálni pl. banán és fahéj hozzáadásával). Ebédre nincsenek nagy megkötéseink, de igyekszem mindig egészséges recepteket keresni, amik az elveinknek megfelelőek (rántást próbáljuk kikerülni, de ha muszáj, akkor is zabliszttel vagy teljes kiőrlésű rozsliszttel csinálom, és ha muszáj zsiradék, akkor zabtejet vagy natúr joghurtot használok).

A vacsora meg általában zöldségekből és natúr joghurtból áll (paradicsom, uborka, lila hagyma, fokhagyma, paprika), kevés olajos maggal meghintve (pl. lenmag), és egy kis olívaolajjal. De fel szoktuk dobni főtt tojással is.

Ja, az ilyen bolti felvágottak/konzervek, porok és egyéb "szemetek" is abszolút ki lettek zárva az étrendünkből, de nem is hiányoznak.

2013. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint még almaecetet is iszok nyár eleje óta, határozottan érzem, hogy jót tett az emésztésemnek. Én is fogytam 61 kilóról 55,5-re, úgy, hogy (szégyenlem is magam) egyelőre nem sikerült rávennem magam a komolyabb testmozgásra a sétát leszámítva.
2013. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. szept. 8. 13:06
 5/5 anonim válasza:
Én olyan beteg voltam tavaly dec-ben hogy 9kilot fogytam 1hónap alat:)
2013. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!