Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez tényleg működik?

Ez tényleg működik?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol, hogy csak akkor együnk amikor tényleg érezzük, hogy éhesek vagyunk, azaz korog a gyomrunk. Tehát, hogy ha én csak napi 2x érzek ilyet, akkor ne is egyek többször, és akkor fogyni fogok?


Még mielőtt bárki is írná, ez csak egy felvetés, mivel nem akarok fogyni, mert nincs is okom rá. Csak olvastam és kíváncsi vagyok.


2013. szept. 1. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél természetesebben kell élni. Természetesen az ember akkor eszik, ha éhes. Akkor keres táplálékot..


Ez csak akkor vezet eredményre, ha természetes, most értsük úgy hogy 'jó' táplálékot eszel. Napi 2 pizzaevés még betegségekhez, zsíros testkompozícióhoz vezethet.

2013. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kulcs a sok kicsi. Ha sokszor eszel keveset, a gyomor is könnyebben tud emészteni, a hasad se fog kitágulni. Mellé inni kell lúgosító teát és a fogyás garantált.
2013. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg.. technikailag a gyomor csak a fehérjék emésztését indítja el, savval denaturálja a fehérjéket a pepszin pedig széthasítja ezeket.. Viszont a patkóbéltől indul meg a komoly emésztés, számos enzimmel, viszont epe.. megfelelő mennyiségű epe termelődése, ez nagyon fontos, és csak normális étkezésekkel megy, és időigényes. Így inkább 2-3 nagy étkezést tartanak ideálisnak, az epehólyag teltségét-ürülését alapul véve.
2013. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!