Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinél bevált az, hogy...

Valakinél bevált az, hogy ugyanazt eszi, mint azelőtt, csak kevesebb mennyiségben?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Persze, és úgy is néznek ki. Fogyás után is lehet rosszul festeni, erre pont jó a 0 minőségű étrend, amit sokan követnek. Csökkentett mennyiségű tápanyagszegény étel nem az egészséges test kulcsa, hosszú távon biztosan :)
2013. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beválhat, mert főleg Magyarországon szerintem sok ember többet eszik, mint ami szükséges lenne, ráadásul az olyan dolgokból, amik a "szemét kaja" kategóriába tartoznak. De ha már csak a fehér lisztes ételek és cukros üdítők elhagyásra kerülnek, akkor érződni fog a változás, még ha a mennyiség nem is változik. De az igazi az, ha hasznos, egészséges ételeket választasz és akkor nem kell a mennyiséget se nagyon csökkenteni. A fogyás csak a butáknak szenvedés, mert nem éhezni kell, jóllakva is lehet fogyni :)
2013. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bevált. 1.5 év alatt leadtam így 20kg-ot. Nem éheztem csak tartottam mértéket plusz nem ittam cukros üdítőt, kevés kenyeret ettem, édességet is mértékkel fogyasztottam.
2013. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam 1500 kalóriás limit volt, a reggelim ugyan az maradt, az ebédem is, max a vacsit változtattam.

Persze csokit azt azért elhagytam, meg a gyümölcslevet is.

De ez nem jelenti azt, hogy ugyanígy csinálnám most is, okosabban.:)

2013. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször írtam, hogy nekem bevált. Egyedül a cukorról mondtam le, és nem fehér, hanem barna kenyeret meg zsemlét ettem (illúzióim nincsenek, ez sem egészségesebb,pláne mert inkább a karamellszínezéknek köszönhetően barna, mint a rozsnak vagy másnak, mindegy. próbáltam a krumplit, rizst is csökkenteni, de nem hagytam el teljesen, és a tésztákat sem. MEllette heti 3-4 alkalommal futottam, 5-10 km-ket.

mivel nem éheztem, nem jöttek falásrohamok sem, és miután leadtam 25 kilót, megmaradt ez a táplálkozási szokás, illetve a sport is. 7 éve fogytam le, azóta tartom is, és 39 éves vagyok.


táplálkozási szájkaratés az életben nem fogyókúrázott soha, csak a paleós észt osztja.

2013. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, de táplálkozás szájkaratés:


Veled ellentétben az életben nem lesz cukorbeteg. Te még 50 éves korodra, 60 éves korodra stb. lehetsz.


Nem lesz kitéve a gluténmérgezés hatásainak, te ki leszel téve.


Táplálkozás szájkatatés olyan butaságokat ír, ami a hormonbeteg, kevésbé szerencsés nőknek is segít, akik kicsit szerencsésebbek az átlagnál és még 40 évesen is könnyen, sz.ar kaják fogyasztásával is viszonylagosan tűrhető egészséget, testalkatot tartanak ugyan nem bírják felfogni, de vannak pechesebb társaik akikre a moslék kaja.. moslékul hat.


Táplálkozás szájkaratés egy bunkó szemét, aki ezekre is gondol, és próbálja legalább 1-1 fórumon ismertté tenni, hogy a tehén azért nem fogy le, mert olyan nők kenyérevő, idétlen szokásait követi, akik szervezete sokkal erősebb, könnyebben fogynak..


Te ezt nem fogod megérteni, igazából lenézlek de most úgy kell írjam, hogy te fönt vagy a csúcson, nálad sokkal szerencsétlenebb emberek vannak akik ha barna kenyéren élnek, akkor betegek lesznek. Na, ezeknek mit tanácsolsz, Istenkirálynő?

2013. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!