Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell még fogynom?

Mennyit kell még fogynom?

Figyelt kérdés
decemberben voltam 162 cm és 68 kg most június óta igyekszem heti 5x futni javítottam is 4,5 percet 2400 m-re most 171 cm és 67 kg körül vagyok mennyit fogyjak még bocsánat az írásért telorol vagyok
2013. aug. 22. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 14/f
2013. aug. 22. 22:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Lány/ fiú vagy? De te látod, kép nélkül semmit nem tudunk mondani. Lány cm-110=normális kg Fiú cm-100= normális kg.

De ezek nem kötött dolgok, tényleg látni kellene ahhoz. Küldj privibe egy képet

2013. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nofene válasza:

Durván 64-66 kg az ideális súlyod, de mivel gyorsan nősz még 4-5 centit a jelen adataiddal nincs miért aggódnod. Ennyi idősen a legjobb ha elkezdesz valamit sportolni rendszeresen, lehetőleg társasan, (azt nehezebb feladni :) és akkor később sem lesz problémád belőle.

Amugy vetkőzz le és nézz a tükörbe. Ha a hasad alján van valami úszógumid amit nem akarsz oda akkor csak fuss tovább, el fog tűnni, ha nem, akkor meg 14 évesen az istenszeremére se kezdj el diétázni, max annyit tégy hogy a kenyér, tészta és a cukrossüti helyett valami táplálóbat eszel^^

De alapvetően rendben van a súlyod^^

2013. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat amúgy odaírtam hogy 14/f vagyis fiú
2013. aug. 25. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!