Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Flabélos "edzéssel" lehet fogyni?

Flabélos "edzéssel" lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Van egy 30 alkalmas flabélos bérletem, a tesómtól kaptam, aki saját magának vette, de csak egyszer ment el, és nem jött be neki.

2013. aug. 16. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak vele? :D
2013. aug. 16. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
menj el 1x mert jó móka, és átunna add el valakinek.
2013. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Még komoly edzésre sem lehet mondani, hogy fogyni lehet vele (miatta).


Mit csinálj?

- add el

- ha van szabadidőd akkor használd el, jó lazítás (szerintem időpocsékolás, inkább edzenék vagy olvasnék helyette, lazító gyakorlathoz nem kell gép..)

2013. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 16. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd írd le a tapasztalatokat légyszi hogy mindenki okuljon.
2013. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Augusztus elejétől járok flabélosra, heti 3x. Azóta fogytam 6,5 kg-ot. 3 és fél hete mértük a hasam és a combom. azóta hasból lejött 5,5 cm. combból pedig 6,5 cm. Változtattam az étrendemen, megpróbálok egészségesebben enni. nem fogyasztok (nagyon ritkán) üdítőt. Helyette vizet iszom. Édesség nasi nagyon ritkán és csak délelőtt, keveset. Több zöldség, gyümölcs, fehér kenyeret elhagytam teljesen. Nekem eddig bejött.
2014. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!