Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok már le adtam...

15 éves vagyok már le adtam 18 kilót de még szeretnék fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly télen még 92 kiló voltam a 174cm-es magasságomhoz, de most nyár elején elkezdtem a nem épp leg egészségesebb módon fogyni .. nem ettem csak pl. egy kis fasírtot kenyérrel egész nap..

most így nyár végére 74 kiló lettem .. de még szeretnék fogyni.

Leginkább sportal..


2013. aug. 16. 14:56
 1/3 PetraDani válasza:
Mit szeretsz csinálni?(sportra gondolok)Csináld azt mindenképpen!És este hat után ne egyél,addig rendesen étkezz nyugodtan .(reggeli,ebéd,és hat óra előtti vacsi).Esetleg,ha gyorsabban szeretnél fogyni ne egyél tésztaféléket(kenyeret,ilyesmiket).
2013. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se azt a módszert alkalmazd mint eddig, napi minimum 5x egyél csak picike adagokat! Finom grillezett, párolt húsokat mellé friss zöldségeket! Kerüld a fehér lisztet, cukrot és gyümölcsöket is inkább csak a délelőtti órákban fogyassz. Ne egyél olcsó, feldolgozott ételeket mint a párizsi, virsli, májas stb..

Ha e mellé napi 40-60 percet percet edzel akkor garantált a siker! Végezz kardió edzést (fuss, biciklizz vagy esetleg görkorizz intenzívebben, amit csak szeretsz) viszont tornázz is mellé, esetleg otthoni fitness dvd-re, vagy a neten is van csomó tornás videó. Legyél kitartó ebben a tekintetben, csináld 20-30 percig! A kettő kiegészíti egymást, így tuti fogyni fogsz!

2013. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Kezdeném azzal hogy egyidősek vagyunk és én is fogyni szeretnék(szerettem volna). Sokat gondolkoztam rajta hogy 15 éves tini létemre hogyan tudnék egészségesen megszabadulni a kilóimtól. Nálam szerencsére nincs túl nagy súlyfelesleg. Maximum 15 kg-ot kell fogyni. Igen ez is sok,de ha kitartó az ember menni fog. Elárulnám neked hogy én hogyan is kezdtem bele kb 1 hónapja ebbe az egészbe. Elhatároztam hogy le fogok fogyni és végig ez járt a fejemben. Nem az hogy nádszál vékony legyek,hanem az hogy ne legyen nagy feleslegem. Az étkezésemen nem sokat változtattam,de ez nálam nem volt gond szerencsére. Naponta 3x ettem ugyanúgy mint előtte. De szigorúan 6 után max csak egy gyümölcs,ha nagyon éhes voltam. 7 órakor elkezdtem tornázni kb 25-30 percet. Ezt minden nap. Volt amikor videó alapján csináltam a gyakorlatokat,és volt amikor saját magamtól. Voltak olyan napok is amikor sokat sétáltam vagy bicikliztem stb,olyankor csak 15 percet tornáztam este maximum. Az első héten 3 kb-tól szabadultam meg. A második héten már kisebb volt a változás,de ez természetes. Egy hónap után leadtam már 6 kg-ot. És nagyon jól érzem magam. Akkor se csüggedj ha a mérleg nem mutat változást. Mérd meg a derekadat centiben,az mindig örömet ad. Én ezt 10 naponta csináltam.És a legjobban a ruháimon vettem ezt észre. Kezdtek bővebbek lenni,a nadrágok lazábban álltak rajtam. Nekem már nincs sok hátra szerencsére. A felén már majdnem túl vagyok. Természetesen ha sikerült elérnem a célom utána sem állok le a sporttal,mert ahogy lement úgy jön vissza. Remélem tudtam segíteni és hogy neked is sikered lesz ;) (Bocsi a hosszú szövegért :D )
2013. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!