Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi lenne 3 hét kemény...

Ennyi lenne 3 hét kemény munkájának?

Figyelt kérdés
3 hete normálisan diétáztam, mellette sportoltam sikerült is 74 kg-ról 71-re lefogynom. Volt egy nagy családi kajálás, sokat ettem (2000 kcal kb), de azért nem annyit mint régen..... Egy pár napig nem is mértem magam, mondván, hogy ürüljön ki belőlem a sok kaja. Ugyanúgy diétázok, mozgok, ma megmértem magam és 73,5 kg vagyok, holnap lesz egy hete a családi kajának. A kaja már kijött belőlem... Szóval akkor mindent visszahíztam volna????

2013. aug. 16. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A 3 hét alatt, talán inkább a víz ment le, erre utal, hogy így visszajött és a tested amikor kajához jutott még tartalékolt is. Más módszerrel kéne fogyókúrázni...
2013. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A módszerem tényleg normális, mert nagyon figyelek minőség és mennyiségi táplálkozásra, illetve az erob és erősítő mozgás egyaránt az életem részévé vált. Sok fehérjét is fogyasztok, hogy az izomzatomag megtartsam. Azért is furcsáltam az egészet. Egy napi kajálás miatt nem jöhet vissza a zsír.

Centiben is nagyon szépen fogytam....

2013. aug. 16. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos 3 het alatt nem lehet csodakat elerni, honapok kellenek az igazi valtozashoz es tartos eredmenyhez. Ne add fel, hanem folytasd a tovabbi eletmodod, es lehetoleg kerult a nagy kajalasokat (pl. csak edd a felet annak, amit szoktal ilyenkor).
2013. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem adom fel. Hagytam magamnak bőven időt, nem akarom sürgetni a fogyást, csak egy kicsit rosszul esett, amit láttam.
2013. aug. 16. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A mérleg nagyon csalóka tud lenni nem szabad annyira adni rá. Inkább a centiket mérd. Abban is visszajött az amennyi lement?
2013. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hónapokig kinlódtam, mire letudtam adni négy kilót úgy, hogy az nem jön vissza azonnal egy kiadósabb evésnél. Most tartok itt. Számoltam a kalóriákat, alig ettem, aztán hopp visszacsúszott... Aztán úgy adtam le, hogy a szénhidrátot szinte teljesen elfelejtettem, sok salátát ettem, cukor helyett xilit, rengeteget ittam..és végül sikerült.
2013. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mizu a centikkel?
2013. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!