Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyorsítani a...

Kenzoo88 kérdése:

Hogyan tudnám meggyorsítani a fogyást? 1 hónap alatt 6 kiló az jó? Többi lent!

Figyelt kérdés
1 hónapja diétázok, és sportolok mindennap, semmi szer! Egy nap 3-5x eszek (de inkább 3, nagyon ritka amikor 5x eszek, 2 hetente szerintem ha 1-2x) reggeli általában, vagy virsli, mustárral zöldségekkel, 1 pohár tej (ami tudom, hogy rettentő rossz szokás, de azt nem tudom elhagyni), vagy puffasztott rizs 2 szelet szalámi (ami tudom, hogy ismételten rossz szokás, de így tudom megenni csak), zöldségek és tej ehhez is, ebédre főtt étel, ha tésztás az étel akkor mindig nagyon kevés adag, általában tiszta húsos ételt eszek, és olyat ami nem hizlal! Vacsorát (főleg edzés miatt) általában már 4-5 között letudom, utána már max. gyümölcs! Vacsora általában ugyanaz mint a reggeli! Valamikor 1 kis csoki, vagy cukor (ami szintén tudom rossz szokás!)! Kenyeret nem ettem másfél hónapja, nem is kívánom már, direkt elkerülöm az ilyen fajta tészta féléket! Mindennap edzek, kivétel vasárnap, vagy valamikor szombat! Gyúrok hétfőn, kedden, csütörtökön, szombaton, és foci edzésem van (nem csak annyi, hogy rugdossuk a labdát, futás, ugrálás, gyakorlatok) szerdán, pénteken! Eddig 1 hónap alatt 6 kilót sikerült fogyni ami nem tudom jó, vagy sem, de ez valószínűleg csak víz volt ami lement! Mai napon vettem egy fogyasztó övet ami azt fogalmazza magában, hogy egy tépőzáras fekete öv amit edzés közben fogok használni ami segíti az izzadást, ebben szerintem semmi rossz nincs, mint valami zsírégetőben! :) Hogyan tudnám meggyorsítani a fogyást? Mert suliig leszeretnék még legalább 6-10 kilót (min.) fogyni! Köszönöm előre is a segítő válaszokat, aki negatívumokat is elfogadom, de kérlek titeket csak kulturáltan :) 15F/170cm/82Kg

2013. aug. 13. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Az étkezéseid száma mindenképp 6x kevés adag legyen tehát felezzd az adagokat amit 2 óránként tegyél meg. A torna meg legyen drasztikus. Nem fog tetszeni de az eredmény igen. :)

Egy hét múlva kérlek mond el mennyi lett a súlyod.

2013. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!