Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen édességeket lehet enni...

Milyen édességeket lehet enni ami nem hízlal? Inkább sütikre, nasikra gondolok, a csokit nem szeretem, de a többiért megveszek (Sajnos)

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A vízen kívül minden hízlal! Sajnos nem tudok Neked olyan nasit, sütit mondani, ami nem hízlal! Ha megkívánod nagyon őket, akkor inkább vágj fel almát, körtét apró kockákra és azt nasizd! Vagy egyél paradicsomot, ha nem szereted magával akkor NAGYON kevés sóval is eheted, szerintem finom úgy is!

DE! Egy héten egyszer "bűnözhetsz" egész nyugodtan, de akkor se mindegy, hogy mit és mennyit! Egyél olyankor pl. egy túrórudit.

Remélem tudtam segíteni!

2009. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit boltban megveszel az mind hízlal, tartósítószer, cukor, liszt stb. Ezek mind mérgek.

De ha esetleg otthon elkészítenéd magadnak, sima liszt helyet teljeskiőrlésű liszt, cukor helyett édesítőszer. De még akkor se mondanám, hogy nem hízlal. Esetleg a norbi sütik. Vagy müzli szeletek.

Ezeket mondanám, de erre sem azt mondanám, hogy nem hízlal, csak nem annyira.

2009. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ohhh,köszi!
2009. okt. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!