Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg fogynom kéne? (bővebbe...

Tényleg fogynom kéne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elmentem a dokihoz gyógyszert kérni a gyomrom,mondta hogyha már ott vagyok akkor csináljuk meg szokásos méréseket,utána pedig hümmögve közölte hogy lehet hogy nehezebb vagyok mint amennyinek látszok, fogynom kéne egy picit,ezzel viszont annyi a gond hogy minden nap járok edzeni és 6után nem eszek,szóval nincs rajtam túl sok zsír.

Az orvosnak nem kéne figyelembe vennie az izmot is?Arról is tud hogy naponta szoktam mozogni mert az est futás közben szinte mindig találkozok vele.

Hazajöttem és kiszámoltam a testtömeg indexemet az meg boldogan gratulált nekem hogy teljesen normális a súlyom.

Szerintetek tényleg fogynom kéne vagy csak a dokival van gond?(20éves vagyok,158 cm,63kiló ami szerintem napi 1órás edzés mellett érhető mert az ember izmosodik és azóta nőtt a súlyom hogy izmosabb lettem:/)



2013. aug. 8. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó súlyod van, nem is értem az orvost....
2013. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Egy atlagos nonek kb. 36%-a izombol all, ez egy atlagos sulyu 158 cm (53-54 kg) no esetben kb. 20 kilo.


Nem a kekeckedes miatt, de tenyleg azt gondolod, hogy rajtad +10 kilo izom van? Ennyi izmot testepitok is honapokig-evekig naponta edzve szednek fel. Ferfiak. Nem bantasbol irom, de valoszinuleg kevesebb izom es tobb zsir van ott, mint amennyire te gondolsz.

2013. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor most olvasd el:"azóta nőtt a súlyom hogy izmosabb lettem"

2évig karatéztam,utána jött egy rövidebb szünet,én is kb 55kilóról indultam,meg azért csak ismerem a testemet.

A 3. kép környékén járok:

[link]

2013. aug. 8. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miert irsz a fogyokura rovatba? Ha tisztaban vagy vele, hogy izmos vagy es nincs szukseged fogyasra, akkor mi szukseged van vadidegen emberek velemenyere, akik az sem tudjak, hogy nezel ki? Ha van felesleged es zavar, akkor add le, ha nem zavar, akkor meg miert foglalkozol vele?
2013. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6 utan nem eves marhasag

en 159 cm vagyok es 64-65 kg szeretnek lenni...kb 20 % testzsir mellett...62 vagyok es meg kover vagyok, de amint lemegy a felesleges zsir, akkor kezdek majd tomeget visszaszedni...heti min 10 ora edzes mellett ;)


vagyis ha oke a testzsir, akkor nem kell aggodnod

2013. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Légy jó és olvasd el:

voltam orvosnál,az megcsinálta a szokásos méréseket is és ő javasolta,ha vetted volna a fáradtságot és nem okoskodsz hanem elolvasod akkor ott van benne egy rész:"Az orvosnak nem kéne figyelembe vennie az izmot is?"

Az érdekelt hogy ez mennyire mérvadó,de valahogy ezen az oldalon mindenkit kövérkén kezelnek aki 55kiló felett van.

2013. aug. 8. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvos hülye, jó vagy így
2013. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!