Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek még fogynom kéne?

Szerintetek még fogynom kéne?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 171.5 cm és 61 kg. tudom hogy számok alapján nem lehet megmondani de ugy körülbelül? 3kg ot már leadtam tudom nem sok de a csipőmről lejjebb ment és ez nekem sokat számít. ugy 55-57 et tüztem ki célul. köszi előre is a normális válaszokat:)
2013. aug. 5. 14:18
 1/4 anonim válasza:
szerintem ez nem sok ,akiken csak a csont van azok se szépek
2013. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát számok alapján tényleg nem nagyon mert ez alapján jó vagy, lehet képen mást mondanék.. kép esetleg, arcnélkül??
2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gondoltam rá de attol félek felismernek... tudom nagyon kicsi az esély de gondolkoztam már rajta
2013. aug. 5. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogy ismernek fel. arc nélkül? olyan helyen fotózz ami nem különösebben felismerhető hogy a tiétek vagy utána satírozd ki a hátteret paintbe, sokan csináljákxd csak a testedbe ne satírozz bele mert annak nincs sok értelme:D
2013. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!