Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tervezett gyümölcsnap,...

Nem tervezett gyümölcsnap, pedig általában nem csinálok ilyet. Nagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés

A szüleim hoztak egy nagy dinnyét, és reggel nagyon megkívántam... rohadt meleg van, rendes főtt kaját nem is nagyon tudok enni (megtömni magam, meg a torkomon letuszkolni nem akarom...)

Szóval dinnyét ettem. Amúgy ebédre csirkemellet eszek általában (heti 4-5ször, ha nincs csmell, akkor pulyka vagy hal, más húst nem eszem.) salátával + a vacsi is ugyanez, az ebédmaradék.


De ma nem ment... így két joghurtot ittam (activia, steviával, kcal szegény volt)


Anya sárgabarack lekvárt főzött be, és amíg nem préselte át és nem cukrozta meg a sima gyümölcsből vettem egy kicsit. Kb 40 dkg-ot.

Meg a dinnyéből is reggel, délelőtt tuti megettem vagy fél kilót. Viccen kivül.


De tudom a gyümölcsben fruktóz van. Alapjában véve sosem csinálok gyümölcsnapot, ez sem volt szándékos, csak nagyon megkívántam a dinnyét meg a barackot...

Nem tudom miért. Nyári diákmunkán vagyok, ha melózom akkor mindig csmellet viszek, salátával + max 1 almát ha megeszek, délelőtt, tízóraiként.


Nagy baj volt ez a gyümölcsnap? Nem terveztem... hiszem tudom egy nap alkalmával, aki gyüminapot tart rengeteg cukrot visz a szervezetébe még ha az gyümölcscukor is, nem fehércukor... ha nem vagyok itthon, mert nincs szabadnapom akkor nem is látom ezt a sok gyümölcsöt és akkor nem eszem :( már bánom hogy így befaltam a barackból is.


ez ugye nem árt a fogyimnak?

holnap hogyan egyek? csmellet viszek melóba az tuti.

ugye nem hátráltattam ezzel a nappal a fogyókúrát?


2013. aug. 6. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez beteges...
2013. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na egy napon semmi nem múlik,ne aggódj..

van fehérjeporod vagy egy kis túród?mert az nagyon inom hidegen

2013. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen!!Most mi lesz?? Ezt te sem gondoltad komolyan,ugye? Úgy beszélsz,mintha egész nap csokival tömted volna magad...
2013. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyre tragikusabb ez a fogyókúra téma...
2013. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megettél egy nagy dinnyét meg több tucat barackot? Egészségedre. Erről ennyit,nem hiszem el,hogy emiatt van bűntudatod... és 600 sorban kell még ezt előadnod...nem elég 1x leírnod.
2013. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Viccen kívül, megettél fél kiló dinnyét? :D Ez haláli :D

Én is dinnyézek mostanság, az egyik nap az ebédem és az uzsonnám is az volt, 1,7 kg :D Alapvetően törekszem (szóval azt tartom ideálisnak, visszafogni annyira nem szoktam magam) a mérsékelt szénhidrátbevitelre, de dinnyeszezon van és kánikula, nyilván dinnyézek :) Jobban telít, mint amennyire sok cukor van benne, úgyhogy a kalóriadeficitemet kellően elmélyíti (azért nem kell engem félteni, 10 deka kesu is lement mellé, úgyhogy ettem mást is, nemcsak szénhidrátot).


A gyümölcsnapoktól nem szoktak hízni az emberek, ellenkezőleg, legjobb tudomásom szerint...


Néha az az érzésem, lassan megalakul a csirkemellet imádók szektája...

2013. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!