Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kg-t kellene...

Szerintetek hány kg-t kellene fogynom még, amire azt mondjátok csinos? (Kép lent)

Figyelt kérdés

161 cm vagyok, 8 hónapja próbálok fogyni, akkor 69 kg voltam.Elkezdtem heti 6 napot tornázni, intenzív 25-30 perc.Zöld teát iszok, felére csökkentettem az ebéd, reggeli, vacsora adagokat, este 6-7 után már nem eszek.Édességet sütit ritkán eszek. 8 hónap alatt 8 kg ment le, de úgy érzem kellene még.Most 61 kg vagyok.Egyébként van egy 3 éves lányom és egy 15 hónapos kisfiam.Mi lenne az amivel kicsit még intenzívebben tudnék fogyni és szerintetek hány kg-t kellene?Én már így is jobban érzem magam a bőrömben de úgy érzem még kellene valamennyit....

[link]


2013. júl. 29. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ötös még lemehet!
2013. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
www.kaloriabazis.hu oldalt nézd meg, nekem bejött! Amúgy futás úszás stb. Ha azt vesszük hogy két gyermekes édesanya vagy, nem feltétlenül kell 10 kilót fogynod, de ha csinos akarsz lenni akkor 8-10 kilót fogyj szerintem. Reggelre egyél többet ebédre közepes mennyiségűt és vacsorára a legkevesebbet! [link] ezen az oldalon kiszámolhatod hogy hány kalóriát kell enned. Sok sikert! :)
2013. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uhh először a kép alapján azt hittem hogy 15-16 éves kamaszlány vagy :)) Hát még lemehetne egy 6-8 kg, de akkor már tényleg csinos kategória leszel. Szerintem a hasról a legnehezebb ledobni a kilókat, és Neked onnan kéne nagyon! Egyik ismerősömnek az vált be, hogy folyamatosan behúzta, így erősödtek az izmai! Nekem pedig az, hogy.... na ezt majd inkább privibe, mert hülyének fognak nézni :) Meg elég érthetetlenül fogom tudni leírni.
2013. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
10-12kg
2013. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es:10-12 kg-val mar csinos,hanem tul sovany lenne.Azert nem kell atesni a lo masik oldalara sem.
2013. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso voltam:5-6 kg böven eleg,de nem is annyira a kilok szama a fontos,hanem az,hogy mennyire vagy feszes.

En is tinilanynak hittelek a kep alakjan.Ahhoz kepest,hogy ket gyereket szültel,nem vagy veszes.A hasadbol kene leginkabb leadni (mashonnan nem nagyon),eleg puhanak is tünik.De rendszeres sporttal ez is helyrehozhato :).Fontos,hogy NE KOPLALJ!

2013. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Továbbra is folytatom a heti 6 tornát, igyekszem több hasizom erősítő gyakorlatot csinálni, de egyébként is összetett feladatokat csinálok, karra, mellre, comb-fenék és hasra plusz egy kis "ugrálós" gyakorlatot is csinálok.Enni mindent eszek, de valamelyik válaszoló tanácsát megfogadva, inkább reggelire és ebédre eszek jobban, vacsorára sokkal kevesebbet.Nem szeretnék koplalni, őszintén én mindent eszek csak mértékkel.Tegnap például megettem egy fél szelet kenyeret, paradicsommal és egy ujjnyit kolozsvári szalonnát :D kívántam volna belőle többet, de olyankor ránézek a hasamra és a megmaradt szalonnát a férjemnek adtam aki előszeretettel fogadta :D Igen puha a hasam de szerintem hogy lement 8 kg az egy kis bőr is ami megereszkedett a fogyástól, persze bőven van ott zsírréteg is, de a bőröm amúgy is elég rossz fajta...sajnos örökletes... :(
2013. aug. 9. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!