Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 18-20 éves fiúknak milyen...

18-20 éves fiúknak milyen ruhák jönnek be egy lányon? Mire mondjátok azt, hogy csinos, jól néz ki?

Figyelt kérdés
Persze, ez eléggé meghatározhatatlan, mert mindenkin más áll jól, de mik azok a ruhadarabok, amik úgy általában tetszenek a lányokon? És amik egyáltalán nem?
2013. jan. 5. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy általánosságban azok a ruhadarabok amik testhez simulóak-és kiemelik a nőies vonalakat. 25/F
2013. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Miniszoknya,rovidnadrag,furdoruha ;)
2013. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a szoknyák és az egyberuhák! Mindenféle fajtájú.

A kedvenceim a hosszú és rakott szoknyák, azok nagyon nőiesek és pompásak tudnak lenni! Persze a miniszoknyák is nagyon jók! :-)

Persze az ilyen szép, nőies külső csak akkor ér valamit, ha szívből jön! Azaz ha a bájos, nőies külső hasonló belsőt takar.

Kár, hogy szinte egy lány sem hord szoknyát manapság, még alkalomra se nagyon, nemhogy hétköznap. :-(

20/f

2013. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyszerű ruha.


[link]

2013. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

télen: szoknya, harisnya, hosszított pulóver, szövetkabát, csinos csizma, ami kicsit eláll a lábtól :). Nem szeretem: a pompomos-bojtos, ilyen-olyan sapkákat, sálakat meg nemtom én mit, mert komolytalan. A combcsizmákat, mert vagy eltakarja a lábat, vagy kurvs. A sötét. komor színekbe öltöző lányokat.

nyáron: egyberuha, szoknya, rövidnadrág. Cipő mindegy. Nem szeretem: flip-flop, kivillanó háj. Ja és a miniruhát sem - furcsa férfi szájából hallva, de nagyon kevés lányt látok ízlésesen hozzáöltözni. A barátnőmön szeretem csk ;)

2013. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!