Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire jó vagy mennyire rossz?

Mennyire jó vagy mennyire rossz?

Figyelt kérdés
Ma egész nap eddig csak almát, szőlőt, szilvát és egy szelet mellfilét ettem.
2013. júl. 22. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

kb: 500kcal volt ez az étkezésed és megkérdezed jó vagy mennyire rossz:S na neee tudod te jól, hogy ha fogyni akarsz akár menyire is rossz hatással van a szervezetedre neked jó tehát nem értem minek kérdezted ezt meg:S

nekem napi 900kcal max napi bevitelem de abból soha nem eszek 900-at inkább 600-700at...

2013. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyra fordítva a szót miért nem jó a szervezetemnek? Sajnos nem értek ehhez a részéhez.
2013. júl. 22. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
mert mindjárt jönnek a többiek és le hurrognak hogy anorexiás leszel te is meg én is:) röviden ennyi a lényeg.... na és persze be halsz nyugi ha van felesleg nem fogsz:DDD
2013. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Az én álláspontom szerint ez nagyon rossz. Ettél egy csomó cukrot és nem ettél zsírt. A gyómölcsnél jobb a zöldség - a karfiol olcsóbb mint a szőlő. A csirkecomb olcsóbb a mellnél.
2013. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!