Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak deréktájról,...

Hogyan fogyjak deréktájról, illetve a combomról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, és mielőtt belekezdenék, tudom, helyi fogyás nincsen, de egyszerűen nem tudom, mit és hogyan kellene ahhoz csinálnom, hogy arányos legyen a testem. Az utóbbi időben sokat fogytam(nem szándékosan,de kevesebbet ettem), és a csípőm, a hasam területe szép lapos és izmos lett, mivel alapjáraton is sokat mozgok. Ha a tükör elé állok,és egy törölközővel kitakarom a csípőm alatti részt egészen a térdeimig, úgy látszik, mintha nagyon vékony lennék, még a bordáim is kirajzolódnak, de az eltakart részek, a derekam, a fenekem, combjaim, aránytalanul vastagok, és nem mondom, hogy csúnya, de határozottan rontják az összképet. Egyszerűen már nincs mit fogynom a hasamról, így nem tudom, hogyan, milyen fogyókúrával lehetnének vékonyabbak az említett testrészeim. Mikor edzek, próbálok ezekre a területekre összpontosítani, de nem látok eredményt. Köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2013. júl. 11. 13:24
 1/1 anonim válasza:
Szia :) Szerintem ilyen lehet az alkatod, és valószínűleg nem vastagok a combjaid, csak te látod így. Lány vagyok, és egy kép sokat segítene. Nekem is ez a bajom az én alakommal, mások szerint viszont a combom sem vastag. Ha van kedved, akkor írj privát üzenetet. :)
2013. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!