Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a hasamról...

Hogyan fogyjak le a hasamról és combomról?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve úgy érzem, mintha, mindenki azért nézne, mert túl kövér vagyok... Sokan mondták nekem, hogy kövér vagyok, de ha valakinek a fogyókuráról beszéltem, akkor lebeszélt róla és olyakanat hablatyolt nekem, hogy jó húsban vagyok és még nem érdemes elkezdeni ilyen kicsi korban... 12 éves vagyok, 62 kg, Lány

2013. máj. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás NINCS, ezt felfoghatod ennyi idősen is.


Fogyókúrázni tényleg nem ajánlatos, de az egészséges táplálkozás SENKINEK sem tilos!


Ne nassolj, mondj búcsút a csokiknak, sütiknek, chipszeknek, cukros üdítőknek!

Egyél rendesen, de ne zabálj!

Mozogj sokat!

---

Ennyi a recept

2013. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok kösz a válaszodat, de milyen tornát ajánlanál nekem? :p
2013. máj. 27. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tornát.


Tempós gyaloglás, biciklizés, görkori... esetleg kocogás.


A tévé előtti ugribugri torna a hájréteg alatti izmokat erősíti. Természetesen fontos az is, de a zsírégetéshez nem a legmegfelelőbb.

Amelyik videó mégis az, az olyan nehéz, hogy kezdőként szinte fix, hogy abbahagyja az ember.

2013. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok koszi :) nagyon szeretek gorkorizni, es remelem fogok fogyni ha naponta kb 1 orat fogyamatosan gorkorizok...
2013. máj. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!