Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék?

Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
Nemsokára 14 leszek, 160 cm és 56 kg. Egyszer neki álltam a 90 naposnak, de nem ment. Most a fehérje diétáról olvastam. Van aki próbálta? Tapasztalat? Nem sportolok semmit, de rengeteg mindent megpróbáltam már. Sajnos nem vagyok valami kitartó és semmi sem ment. Az osztálytársaim mind alig vannak 50kg felett, én is szeretnék alá kerülni.

2013. júl. 4. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem vagy elég kitartó, sosem fogsz egy grammot se fogyni. Nem koplalással kell testsúlyt csökkenteni, hanem teljes értékű táplálkozással és edzéssel.
2013. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mozogj. A diéták önmagukban nem érnek semmit sem és mellette tönkre is teszik a szervezeted. Ha 14 éves vagy akkor semmiképp ne kezdj ilyen önpusztító diétákba, mint a 90 napos diéta.

Ha fogyni szeretnél, akkor járj el a barátaiddal kocogni, vagy ugráló kötelezz, biciklizz, bármi. :) Csökkentsd minimálisra a nassolást, egyél sok gyümölcsöt, ne igyál cukrozott italokat (kóla és társai)... stb.

Ha gondolod írj privátban és adok bővebb tanácsot is. :) De igaza van az első hozzászólónak, a mozgás és az egészséges táplálkozás, a lényeg. :)

2013. júl. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, igyekszem mozogni és egészségesen étkezni. :)
2013. júl. 7. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!