Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aggódom a húgom miatt. Lehet...

Aggódom a húgom miatt. Lehet h anorexiás?

Figyelt kérdés
Egész nap alig eszik, ha hétvégén összeülünk ebédelni, akkor eszik, de sosem az egész adagot. Reggelire is csak egy kakaót iszik, suliban meg egy szendvicset. A suliban már nem hajlandó ebédes lenni. És csak nekem tűnik fel ez az egész dolog. Folyton kérdezem tőle, h kér-e ezt meg azt, de szinte sose. Vagy túlreagálom a dolgot?
2009. okt. 15. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ennyiből nem lehet megállapítani: lehet, hogy anorexiás, de az is lehet, hogy kicsit túlzásba vitte a fogyizást. Ha tudsz, írjál még róla! Mióta tart ez az állapot, milyen magas, hány kiló kb, fogyott-e, ha igen, mennyit, ha vékony, kövérnek látja-e magát, vagy reálisan... Ezek sokat számítanak.

Egy meggyógyult ana-miás.

2009. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából azért aggódom nagyon, mert csak 10 éves. Normál testalkatú, vagyis inkább vékony
2009. okt. 15. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebből nem nagyon lehet megmondani.Kövérnek tartja magát?Kevesebbet eszik mint általában?Ha igen mióta? kérdezd , hogy van e étvágya?Kérdezd meg miért nem akar a suliban enni.Sokat sportol?Nem biztos hogy anorexiás,lehet hogy valami más oka van.Elég fiatal hozzá,bám ma már egyre fiatalabb korban előfordulhat az anorexia :(.a szüleitek nem veszik észre h keveset eszik?Esetleg szój nekik h beszéljenek vele erről.

Egy szintén gyógyut ana lány

2009. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Basszus, remélem nem Edi vagy!:D

Na jó csak vicc, nekem is van egy nővérem azért mondom, és én is hasonlókat csinálok.

Tegnap délután 1 kiflit, ma 2 zsömlét ettem. Bár nekem ebédnél mindent meg kell ennem sajnos, a suliban már én se ebédelek! (Anyáék úgy tudják, eszek, de az adott pénzt elraktam másra...)

Ne aggódj túlságosan, de azért óvatosan. Nem hiszem hogy anorexiás, legalábbis egyelőre.

Vigyázz rá:S

2009. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hány cm és kg...?
2010. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!