Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a hirtelen jött...

Mit tegyek a hirtelen jött éhség/ enni akarás ellen?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem egy kalóriaszámlálós módszert, ami igazából bevált,ezután ballagás és egyéb rendezvények miatt 2 hétig lazábban vettem, és most egyszerűen nem tudok mit tenni, állandóan enni szeretnék. Igaz már a fogyókúra előtt is voltak ilyen problémáim, csak akkor nem volt feltűnő, viszont , most leadtam 6-7 kilót, és szeretném folytatni a fogyás, de ha így megy nem fog összejönni. Valaki nem tudna segíteni nekem? Mi lenne a legcélszerűbb, egyek kevesebbet, csak többször, vagy alacsony kalóriatartalmú nassolni való? (14 éves vagyok és azért lenne fontos, mert magasság életkor alapján 52 kilónak kellene lennem, de tudom, hogy a fogyás nem játék, nem szeretnék a jojó effektus miatt beleesni a kórosan elhízott körökbe) A válaszokat köszönöm! :)
2013. jún. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha fizikailag enni vágysz, akkor gondolom, szükséged van rá... Nem próbálsz magadra kényszerítesz olyan étrendet, ami nem elégséges számodra? Mennyiségileg, minőségileg...

Olyan kellene, ami jólesik, jóllaksz tőle és egészségesen fogysz, ha szükséged van rá...

2013. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek a megvonásos diéták átkai. Leadsz gyorsan x-et, és 2x jön vissza pillanatok alatt. A hirtelen jött éhség ellen egyébként legjobb egy nagy pohár víz.
2013. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hirtelen jött éhség ellen a legjobb az evés. A víz szomjúságra jó, de lehet, hogy én vagyok nagyon egyszerű.
2013. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kínzom magam, eleget eszek, eddig nem volt semmi bajom a mennyiséggel. Valószínűleg az a laza 2 hét a hibás. Hozzászoktam ahhoz , hogy annyit eszek amennyit akarok(néha féktelenül, de szerencsére még nem híztam vissza), és ha sikerülne ismét megszoknom a megadott mennyiséget, nem lenne semmi baj, illetve ha nem tolnák a rokonok elém mindig a legfinomabb, legegészségtelenebb kajákat, de addig valamit kezdenem kell ezzel, mert ez a túlevés sokkal rosszabb, mint a kalóriaszámlálás.
2013. jún. 23. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:

No igen, a visszarázódás gyakran nehéz, nemcsak evés területén...

Rám azért hatnak kevéssé az efféle csábítások, mert engem többnyire nem csábítanak az egészségtelen ételek s nem is esnek jól, úgyhogy csak a legeslegvonzóbbakat kóstolom meg s azokkal is hamar és hosszú időre eltelek. Nem tudnál arra gondolni, hogy az Neked nem jó, illetve mielőtt még meg tudnának kínálni, rendes étellel jóllakni? Engem jóllakva semmivel nem lehet megkísérteni :)

2013. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!