Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek az esti éhség ellen?

Mit tegyek az esti éhség ellen?

Figyelt kérdés
Egy nap átlagosan 800-1000 közötti kalóriamennyiséget eszem meg. Néha túllépem de van hogy kevesebbet eszem. Eszek reggelit, ebédet, vacsorát van hogy uzsonnát is. A vacsorámat már megeszem hamar (legkésőbb 6kor). Nem a 6 után nem evés minta miatt, ahhoz szoktam hozzá. Viszont 11ig vagy éjfélig általában fent maradok és ilyenkor baromira megéhezek. Most már ugy korgott a gyomrom hogy egy almát muszáj volt megennem. Persze igy is 850 körül van és tornáztam is, de mi van ha más napokon, mikor többet eszek jön rám?? Ilyenkor a legnehezebb kibírni. Eddig mindig kibírtam, szándékozom is. Valaki ötlet??
2013. jún. 7. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki vagy, de sztem fogyókúrázol, mert számolgatod a kalóriákat. Én is éhes szoktam lenni esténként(18F, 190 cm 90 kg, de a férfiak 3x gyorsabban emésztenek, mint a nők), oylan 10 -fél11 körül szoktam lefeküdni, és 9 óra körül, vagy lefekvés előtt szoktam enni kb 1-2 szelet kenyeret vmivel, de reggelre újra megéhezek.


Tehát a válaszom: egyél vmit (állítólag az alma savas, fellazítja a forgománcot, és ha dörzsölöd pl. fogkefével, akkor előbb elkopik)

2013. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen fogyókúrázom. Már majdnem 10 kilot leadtam, és semmiképp nem akarok visszahízni, sőt még többet szeretnék fogyni. De félek hogy ha ez sokáig megy előbb-utóbb nem almát fogok enni hanem valami hízlaló cuccot...
2013. jún. 7. 22:09
 3/5 anonim válasza:
100%
vacsorázz később, egyél 9kor 1-2 kanál sovány túrót.
2013. jún. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
este menjen fehérje(hús, hal, tojás, túró)
2013. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eletmuvesz ***** válasza:
100%

Es mostantól egyél rendesen. Légyszi. 800 kalória senkinek se elég. Ha 500zal többet ennél, már akár egy orvos is rábólintana, kivéve ha 160 centi és 35 kiló vagy. De ha még nem vagy majd az leszel...ez nem parasztkodás vagy ijesztgetés. Amit csinálsz, az betegséggé válhat. A betegek pedig kórházba mennek. Szonda, zabáltatás...fincsi dolgok. Inkább egyél, én feküdtem kórházban, pedig az egész egy ártalmatlan fogyóval kezdődött. Aztán már csak napi 500, 300, 100, 50 kalória... és ez már évekkel ezelőtt történt, de még mindig zúg a fejemben az a betűs szócska.


Úgyhogy szerintem napközben egyél 300 kalóriával többet, este pedig valami fehérjét és/vagy zöldséget 200-300 kalória értékben. És ha már hozzászoktál az életmódhoz, SOHA TÖBBÉ ne számolj kalóriát.

2013. jún. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!