Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fesztiválra milyen kaját vigyek?

Fesztiválra milyen kaját vigyek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek fesztiválra 5 napra. Nyilván annyira nem tudok figyelni se a kajára, az edzésre meg főleg, de nem akarom sutba vágni teljesen. Mit lehet előre bevásárolni, ami nem romlik meg? Párommal megyek, ő meg a tömegnövelős dolgot hagyja abba egy hétre, neki is kéne valami. Nem tudok csirkét elrakni, mert ugye megromlik ebben a melegben. Tök tanácstalan vagyok..

2013. jún. 19. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha zenei fesztivál, akkor nem vihetsz be ételt, csak ha papírod van róla, hogy betegség miatt külön kajára szorulsz.
2013. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet bevinni, csak nem kereskedelmi mennyiséget :)
2013. jún. 19. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából mivel nincs hűtő (kivéve ha viszel hűtőtáskát), így én mindig bedobtam pár májkrémet és kenyeret. Amúgy meg kifőzdékbe kimentem kajálni a városba.
2013. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 nap sok, én is ott vennék valamit nem kis részben (inkább boltban/zöldségesnél, mert ott van alapélelmiszer, ami passzol az étrendembe), alapnak olajos magvat és aszalt gyümölcsöt vinnék, mert az nem romlik meg és kompakt kalória. Plusz az első napokra magkenyeret, nem tudom, elállna-e végig, de úgyis elfogyna. Másra nem nagyon tudok gondolni, helyben kell venni dolgokat.
2013. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fehérje szelet. Vagy nézz ki fehérje poros recepteket ( kekszek, ilyesmik)

Tömegeléshez meg simámn mehetnek még olajos magvak.

2013. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 19. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!