Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni, hogy a...

Lehet úgy fogyni, hogy a bőröm is menjen össze?

Figyelt kérdés
Rengeteget fogytam nemrég de a bőröm nem igen követ, akarok még fogyni, van valami tippetek, hogy lehetne a bőröm is feszes? Amúgy nem kis fogyásról van szó 30-40 kg.

2013. jún. 17. 14:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Most jött a hír hogy nem csak majdnem, hanem bele is halt keresztanyum a műtét következményeibe, úgyhogy kösz de nekem a saját szeretteim fontosabbak mint másoké, de szerintem mindenkinek a maga rokonai fontosabbak mint másoké. Kés alá nem fekszem!!! Bármit írtok akkor sem és itt zárjuk le ezt a részt.


Aztán visszamenőleg kár okoskodni, lefogytam ennyi, nem egészségtelenül, keveset ettem, de napi 5* és egészségeset, és tornáztam, gyorsan fogytam, már nem lehet visszacsinálni, tehát hiába írjátok hogy nem így kellett volna, ezzel már nem érek semmit. A mostani, jelenlegi helyzetben kérek segítságet, és nem arra hogy hogy kellett volna.....

2013. jún. 17. 15:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Messze vagy tőle hogy megértsd amit írtunk ,de oké ezt lezártad. Ha azt írod még nem lóg a bőröd akkor nem is fontos, csak 30-40 kilóról egyből az jut az ember eszébe, hogy biztos már nagyon lóg.


A jelenlegi helyzetben fokozatosan többet kéne enned hogy nagyon lelassuljon vagy ideiglenesen akár meg is álljon a fogyásod. Természetesen ugyanúgy egészségesen ,és főleg a fehérje bevitelt növelve, meg telítetlen zsírokat fogyasztva. A bőrödnek is lesz ideje picit alkalmazkodni. Az előző írásom is ide lyukadt ki, hogy ezután mit csinálj. Hirtelen abbahagyni vagy folytatni a koplalást nagyon nem lenne szerencsés.

2013. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Az általad elmondottak vagy nem igazak, vagy erősen ellentmondasz saját magadnak. Azt mondod, 2 hónap alatt fogytál 40 kilót, koplalással. Aztán azt, hogy egészséges étkezéssel, napi 5x-i evéssel. Döntsd el.

Heti max. 1 kg súlyfelesleg az, ami egészségesnek mondható, és normális étkezés mellett (amikor mindent megadsz a szervezetednek, amire valóban szüksége van), valóban kivitelezhető. Tehát ha te valóban 40 kilót fogytál 2 hónap alatt, akkor nem kell különösebben aggódnod, rövid időn belül újra ki fogod tölteni a bőrödet. Ha tetszik, ha nem, ez van. Elnyúlt bőrt nem lehet utólag visszacsinálni.

(És csak csendbven jegyzem meg, férjemet az utóbbi fél évben háromszor műtötték, és egyszer sem kapott fertőzést)

2013. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A válaszolók nagy része azzal van elfoglalva basszus, hogy a kérdező nem akarja megműttetni magát! Szálljatok már le a témáról nem ezt kérdezte-___-


Kedves kérdező! A bőröd már akkor sem lesz sajnos a régi hogyha megműttetnéd, mert akkor meg hegekkel lenne tele, és nem lehet tökéletesen visszaállítani! Tudsz valamennyit tenni ellene! Pár tipp:


-Feszesítő krém/testápoló használata minden nap!

-Koplalást sürgősen el kéne felejteni! (Térj rá a natúr húsokra, zöldségekre, gyümölcsökre, tojás, túró stb...)

-SPORT (konditerem-->erősítés, főleg futás(heti többször), szobabicikli vagy sima bicikli stb...ami jól esik)

-Jót tesz a teljes test masszázs és a cellulit masszázs (persze ezeknek az árát megkérik rendesen)

-Napi min. 2 liter vizet meg sem kell említeni gondolom...

-Hideg-meleg váltottzuhany (serkenti a vérkeringést)

-Bőrradír


Gondolom ha volt annyi akarat erőd, hogy ennyit fogyj ilyen rövid idő alatt, ahhoz is lesz, hogy ezeket betartsd! Sok sikert kívánok! :)

2013. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Andizsuzsi ***** válasza:

Kedves utolsó!


Szerintem itt a többség nem arra ugrott, hogy a kérdező nem akarja megműttetni magát, hanem arra, amivel ezt indokolta. Az én bőröm is meg van nyúlva a hasamon, a két terhességem "elintézte", és eszemben sincs megműttetni. De az az állítás, hogy aki kórházba kerül műtét miatt, az vagy súlyos betegséget kap, vagy akár bele is hal, azért nem kicsit túlzás.

2013. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!