Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan menjen le? Szeretnék...

Hogyan menjen le? Szeretnék combból és fenékből fogyni. Ezt hogy érjem el?

Figyelt kérdés

de olyan válasz nem kell hogy fejlődésben lévő test és felesleges fogyni.Régen úsztam, de sajnos abba maradt, mert kevesen voltak.:(


13/L 165 cm 56 kg kb.


2009. máj. 16. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

13 évesen ekkora problémákat...

Sportolj valamit és lemegy.

Ennyi

2009. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem kezdj el futni, az nekem jó volt nagyon deréktól lefelé szinte mindenemre. De a neten találsz rengeteg gyakorlatot popsira meg combra. Csinálgasd otthon. Egyébként én is popsis vagyok, de nekem, ha fogyok egy idő után onnan is megy le. Neked ahogy nézem a méreteid fogyni nem kell, inkább csak formálódni.

Ja és nekem használt Rubint R. popsi 2x20 perces dvd-je.

2009. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. máj. 16. 22:29
 4/4 anonim válasza:
53%

Sztem is fuss, az csak jó. Én 2 évig fociztam, de sajnos abba kellett hagynom mert hát egy lánynak nem igen áll jól egy izmos vádli,vastag boka :( pl egy magassarkúhoz.

Én mióta nem focizom heti 3x futok,hogy potoljam az elmaradt mozgást. Nekem jó,probáld ki. 15/L

2009. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!