Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni, hogy a...

Lehet úgy fogyni, hogy a bőröm is menjen össze?

Figyelt kérdés
Rengeteget fogytam nemrég de a bőröm nem igen követ, akarok még fogyni, van valami tippetek, hogy lehetne a bőröm is feszes? Amúgy nem kis fogyásról van szó 30-40 kg.

2013. jún. 17. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
plasztikai műtét! ennyi bőr már nem fog összemenni.
2013. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyors fogyás volt?
2013. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Műtét nélkül gondoltam, krémmel, valamiféle mozgással, vagy kozmetikai kezeléssel. Műtét szóba se jöhet, egy ismerősöm nemrég csináltatta meg, és olyan fertőzést kapott a kórházban műtétnél ami miatt mesterséges kómában kell tartani, mert nem bírná elviselni a fájdalmat. Úgyhogy műtét kösz nem. (és mielőtt elkezdenétek az okoskodást hogy akkor jobb helyre kell menni, írom hogy jó hírű helyre ment.)
2013. jún. 17. 14:39
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
(a múltkor lelőttek az utcán egy embert, én azóta nem járok utcán. és mielőtt elkezdenétek az okoskodást, hogy jobb helyre kell menni, írom, hogy jó helyre ment.)
2013. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor kocsiba se ülj,mert nekem meg egy ismerősöm halálos balesetet szenvedett.


Gyorsan fogyni meg nem szabad. Ha valaki lassan fogyik sokat sportol és sok fehérjét visz be egész fogyás alatt (kollagén miatt van köze hozzá) akkor valamivel rugalmasabban viselkedik a bőre de 40 kilónál már max évek alatt lehet megoldani hogy magától húzódjon vissza. Ha már lóg akkor meg sehogy.

2013. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
JÉ, a másik 69%os az alteregóm :D
2013. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kevesebb esélye van hogy az utcán lelőnek, minthogy a műtétnél valami balul sül el. Aki eddig komolyabb dolog miatt volt kórházban, mindnek lett valami baja, keresztanyum épphogy megmaradt pl, de ha lehet akkor maradjunk a tárgynál, és ha tudtok valami jó ötletet írjátok, ha nem akkor meg inkább ne írjatok semmit....
2013. jún. 17. 14:49
 8/15 A kérdező kommentje:
2hónap alatt adtam le sok tornával, és koplalással
2013. jún. 17. 14:55
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem lóg, csak nem is feszes
2013. jún. 17. 14:57
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha ismerőssel történik valami akkor megijedsz ha idegennel akkor nem? Nem gyanús hogy ez helytelen logika? A kettőnek ugyanakkora a súlya. Szerinted az egészségügy működne ha csak minden második ember maradna meg?


Heti 1 kilónál gyorsabban fogyni nem egészséges és nem is tartós. Ha koplaltál akkor garantálom - de meg kérdezhetsz egy dietetikust is- hogy az izomzatodban lévő energiát élted fel elsősorban, így a súlyodnak akár a felét is nem zsírból vesztetted hanem a tested lepusztításával. Ez a súly visszajön ha szerencséd van és akkor kevésbé károsodik az egészséged.

Csak mivel a koplalás hatására a test vigyáz a zsírra és raktározza, (túlélő mechanizmus) ezért a zsírt visszaszedni sokkal könnyebb. Ez a jojó effektus.

Arra majd magadtól is rájössz akár hiszel nekem akár nem, hogy a koplalás csak hatalmas feleslegnél működik, kisebb súlyfeleslegnél nem. Főleg ha addigra a tested már lepusztult az éhezés miatt és alig használ energiát.

Sürgően válts egészséges, fehérjedús, napi 5-6étkezéses normális mennyiségű étrendre, hosszú távra. Mert különben a koplalás abbahagyása katasztrófával fog végződni, de a folytatása is.

2013. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!