Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 250g natúr félzsíros túró...

250g natúr félzsíros túró ebédre? Mennyire sok?

Figyelt kérdés
Már megettem 11 óra körül, mert más nem volt itthon. 13.00 körülire viszont lesz már ebéd, anyukám csirkemellet készít salátával. Viszont én úgy gondolom nem eszek belőle, majd vacsorára, úgy érzem ez a túró soknak bizonyult. Szerintetek?

#túró #félzsíros #250g túró
2013. jún. 16. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%

Én kívánok 1 kiló porcukros tejfölt, és még több alkoholt. Ez akkor egészséges?


9. Válaszoló divatjamúlt vallásos sallang a genetikai predesztináció.

Ha PCO-t 50%-ban genetika okozza, az kényelmes lenne mert nem kellene tenni a gyógyulásért. 'Úgyis betegek leszünk' elmélet, kényelmes az embereknek, kényelmes az orvosoknak.. Csak kamu.


Aki úgy dönt hogy mégis tesz a betegsége ellen az elhagyja a gyulladásfokozó táplálkozást és meggyógyul a PCO-ból, terhes lesz aztán egészségesen él mintha sosem lett volna... ANYAGCSEREZAVARA.


Nem a fehér liszt illetve a glutén okozza a PCO-t, nem is lehet pusztán genetikára fogni. Metabolikus szindrómára igen, inzulinrezisztenciára. Namármost IR-t nem csak a cukor és a keményítőfogyasztás okoz, hanem a tej-túró is égbe emeli az inzulinszintet, tehát hozzájárul a rezisztenciához. Csak ha már erről beszélünk, tudjuk ezt is.


Kérdező, egs.

2013. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze a legkönnyebb azt mondani,hogy kamu.

Drága unokanővérem is a lehető legesészségesebben nevelte a gyermekét,nehogy valami baja legyen a későbbiekben.Fehér lisztet szerintem az életében nem látott,és teljeskeőrlésűeket is nagyon ritkán,a tejtermékeket pedig úgy ahogy van utálja.

Most 16 éves és pco-s,a csontritkulás mellett úgyhogy ne magyarázd nekem,hogy ennek nincs genetikai oka.


Te úgy eszel ahogy akarsz,de ne akard meg minden emberbe belemagyarázni,hogy ne egyen még véletlenül sem semmi tejterméket.Érdekes módon más országokban ahol tonnaszámra eszik a tejtermékeket sokkal magasabb az átlagélettartam.

Persze erre is lesz valami hülye magyarázat,amire én már személy szerint nem vagyok kíváncsi.

Szép napot ;)

2013. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lesz egy magyarázatom, az hogy a sötétség határtalan. Azt látod meg amit látni akarsz.


Persze, semmi gabonát, semmi tejet nem fogyasztó unokatesó. Ez aztán hihető.


Más országokban több tejet esznek, és annyira rákosak és cukorbetegek, hogy még nálunk is jobban. Magasabb várható élettartam azért van, mert itthon sz.ar az egészségügy, lényegében ennyi. Más nyugati országokban is szívnak a tejfogyasztás miatt. Illetve bármikor bárki kipróbálhatja hogy kevesebbet szív, ha nem fogyaszt.

2013. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!