Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem csinálok mást az...

Ha nem csinálok mást az étrendemmel csak a lentieket és mellette tornázok és aktív életet élek, akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

Csak arra gondoltam, hogy nem eszem kenyeret, nem iszom cukros üdítőket és süteményeket és édességeket is nagyon ritkán fogyasztok. Mellette heti 6 alkalommal végzek 30-50 perces kardió tornát, később ha már hozzá szoktam, akkor egy kis erősítő is bele férhet, úgy heti 3 alkalommal 40 perc.

Így fogyhatok? Már csak 6 kg-ot kellene leadnom, 162 cm vagyok és 58-59 kg.

De nem tudok semmi diétát követni, én besokallok attól, hogy állandóan számolgassak, hogy most akkor mennyi szénhidrát mennyi kalória, hány gramm hús és zöldség, vagy már ettem egy almát akkor nem szabad még egyet enni. Nem én ezeket nem tudom csinálni. Akkor inkább sportolok, tornázok többet.


2013. jún. 14. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit leirtál az nagyjából jó.
2013. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az a normális diéták célja csak számolgatva, mert képtelenek akaraterővel letenni a kenyeret úgy mint te szándékozod.

Igen jó úton vagy a leírásod alapján.

2013. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!