Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dieata akatt reggekire kb.7ora...

Dieata akatt reggekire kb.7orafele bele fer egy jaurt es egy 2decis bogreben muzli tejjel reggelinek minden nap? Az en dietas etrendemmel mennyi ido alatt menne le a felesleg? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Dietazni kezdtem, de mivel iskolaba jarok, nalam kicsit nehezebb a dolog. 16 eves vagyok 150 es 56kg,(tudom,hogy alacsony vagyok, de nekem ez jutot :P) Nos az iskolaba altalaban salatat viszek uborkaval,paprikavalparadicsommal, egy kis csirkemellel es erre megy meg egy kis sajt es neha turo. Edbere,ami kb. 3fele van,addig a salatan vagyok ami epp van, de nem tul zsiros dolgot es kissebb adagot ha nem a legjobb es melle mindig sok zoldseget eszek, altalaban zold hagymat. Vacsira rantottat, vagy egy activiat, vagy valami hus dolgot eszem. Ezek mellett mindennap futok egy nap 1 orat, masik nap csak felet.

2013. ápr. 30. 14:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg azt szeretnem, hozza tenni,hogy izmos testalakatu vagyok, hiszem mar egy eve futok,csak az edessegrol nem tudtam lemondani, de mar van miert. 47kg szeretnek lenni, az idealis?
2013. ápr. 30. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvass bele ebbe a könyvbe, kár, hogy alig ismerik.

[link]

Itt vannak az alap szempontok, a magyarázathoz el kell olvasni az egész könyvet, de egyébként nagyon rövid.

[link]

A 47 kiló szerintem ideális.:) Na és persze sportolj sokat.:)

2013. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Reggeli jaughurt és müzli meg tej?


Hízni akarsz vagy egészséget, netán fogyást elérni? Joghurt és tejes müzli, semmi TÁPANYAGOT nem tartalmaz, de cukrot, szénhidrátot dögivel ami a tej miatt sokkal hatékonyabban zsírosít. Persze ez 16 évesen még nem gond talán.. de minek? Ezzel fogod elérni azt, hogy később tényleg hájas legyél. Vigyázz ezekkel, nem müzlievőnek születtél, ha igen akkor rágcsálófogaid lennének, vagy csőröd.


A salátád csirkemellel jó, a túró és a sajt mondjuk vitatható, tanácsosnak sosem lesz tanácsos.

Vacsira tartsd meg a rántottát és a húsos ételt, de az ilyen cukros-tejes activiát próbáld elhagyni. Ne dőlj be a megtévesztésnek, miszerint az egy csöppet is jó, vagy egyáltalán ehető lenne. Az csak finom, csak édesség semmi több.


Futás helyett erősíthetnél az egész testedre, a térdeid hálásak lesznek.

2013. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia!

én is 16 éves vagyok és olyan alacsony, mint te (154cm)

én 45kg vagyok.

szerintem nagyjából jók az étkezéseid, de a reggelit cseréld le tk kenyérre egyél mellé csirkemell sonkát és sok sok zöldséget.

az ebéd és a vacsi jó, de én hiányolom a gyümölcsöt.

tízóraira és uzsira ehetsz mondjuk egy almát, narancsot.


én 1 éve fogytam le 10kg. úgy h egyáltalán nem éheztem és nekem se volt könnyű megoldani, mert én is iskolába járok és a szüleim se nagyon örültek annak, hogy fogyni akarok.

ha szeretnél még tanácsokat akkor csak írj nyugodtan privibe:)

2013. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaurt (gondolom joghurt) és müzli? Semmi keresnivalója a fogyókúrában.
2013. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!