Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap reggelire zeller szár...

Holnap reggelire zeller szár natur joghurttal jó lesz?

Figyelt kérdés
még annyi hogy ma vettem a tescoba a "diabetikus" résznél extrudált glutén mentes paprikás császári csemegét (mint a sajtos pufi) de nincs ráírva a kalória.. Csak annyi hogy 200grammos.. Kb mennyi lehet benne?

#fogyókúra #fogyás #reggeli #joghurt #zeller #gluténmentes #császári csemege #zeller szár #natur joghurt
2013. jún. 10. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek népszerű, de hogy a fenébe akarsz fogyókúrázni, ha egy szimpla reggeliről nem tudod eldönteni, hogy jó-e vagy rossz? És ha most itt kapsz 10 kommentet, aminek a fele szerint szuper, a másik fele szerint rémes a reggelid, akkor mit csinálsz? És ebédnél mit csinálsz? Megint megkérdezed? Hát vacsinál?

A császári csemegéről meg fogalmunk sincs, mennyi kalória lehet, azt sem tudjuk, miből extrudálták.


Tudom, bunkó vagyok, meg azért van az oldal, hogy kérdezni lehessen, de könyörgöm, ne legyetek már ilyen életképtelenek....

2013. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

[link]

2013. jún. 11. 00:09
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. jún. 11. 00:10
 4/6 anonim válasza:
Azt a császári csemegét már el is felejtheted...legalább 400 kcal 100g. De lehet több, már nem emlékszem pontosan.
2013. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagytok normálisak :) Reggelit úgy akarsz enni, mint egy kecske... de aztán ennéd ezt az élelmiszeripari hulladék szemetet? Ami alaposan belassítja az emésztést (így az anyagcserét is) a sok műsz@rság miatt, mai benne van?
2013. jún. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még nem ettem meg pont ezért mert nem tudtam hogy a gluténmentes esetleg jobb-e de akkor ezek szerint nem és nem is eszem meg.
2013. jún. 11. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!