Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka napi 20 perc...

Rubint Réka napi 20 perc videóival lehet fogyni vagy csak izmosodni fogok?

Figyelt kérdés
Van aki azt írta fogyott tőle, van aki csak izmosodott (még több lett kg-ban).. Én csak 2-3 kg-ot akarok fogyni..
2013. jún. 10. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sokat ér a torna, csak, ha diétázol is.
2013. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
63%
én tutira fogynék. Mert, ha meglátnám azt a lóarcó csontkollekciót ugrabugrálni utána biztosan nem ennék egy napig.
2013. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sz@rt sem ér Rubint, eddzél rendesen inkább.
2013. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"szart sem ér Rubint Réka" igen? szerintem meg kussolj.

Ha normálisan eszel(lásd: napi 1200 kcal környékén és meg is válogatod amit megeszel) akkor fogyhatsz vele. Egy idő után növelni kell az időt. Én is 20p-vle kezdtem mindennap aztán emeltem. Most 1 órákat csinálok de csak heti 3-4x.

Január óta 10 kg-ot fogytam. és nem izomból mielőtt jönne ez a fajta hozzászólás. 2 farmernadrágomból már egyiket sem birom használni mert nagyok és nekem kellemetlen ha nagyon bő cuccokban vagyok. Van egy ing-felsőm de ilyen hétköznapi nem ünneplős az tavaly feszült a karomon mint a fene most 1 hete felpróbáltam és a karom 1,5x beleférne. nem is gondoltam hogy a karom így fogyott, arra nem is tornáztam. Nincs előtte-utána képem de tudom hogy néztem ki előtte és most ezerszer jobb. Próbáld ki hátha neked is bejön :D

2013. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!