Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez ugye nem hizlal?

Ez ugye nem hizlal?

Figyelt kérdés
Salátát készítettem.Van benne kb. egy negyed kígyóuborka,2 retek,1 jégcsapretek,fejessaláta,1 lilahagyma,2 kisdarab párolt csirkemell felkockázva,pár kicsi kocka kéksajt.Erre még öntöttem egy kis Knorr kertizöldséges saláta öntetet.Ebedre ettem egy tállal,most vacsira is ehetek még egy kicsi tállal?

2013. jún. 8. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

A szervezeted zöldség, hús-hal, gyümölcs, gombafélék, gyümölcsök emésztését tudja igen jól megvalósítani, lényegében járulékos problémák nélkül. Azaz ezek nem okoznak kóros hízást.


Olyanoknál hogy tejtermék, öntet (cukros, keményítő) már kompromisszumokat kell kötni. Valószínűleg egy sajtos saláta még mindig olyan kevés problémás anyagot tartalmaz, hogy gond nélkül eheted.


De senki sem fogja tudni megmondani hogy a te szervezeted mennyi mondjuk cukortól, keményítőtől vagy mennyi tejterméktől kezd el zsírt raktározni. Ilyenre nincs válasz.


Majdnem tökéletesen ettél szerintem, pedig én nagyon kötözködős vagyok. Egyél vacsorára is. Én persze nyilván kéksajt nélkül enném, de én nem is nagyon bírom a tejet. Ha neked úgy jobban ízlik, valójában nem gondolom hogy a fogyásodat ennyi mennyiség zavarná. :)

2013. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál:)
2013. jún. 8. 19:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak sajna bement egy 150g-os csomag kesudió:S De már késő bánat,vhogy apránként elfogyott napközben.
2013. jún. 8. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Valahogy nem tudom igazán problémának tartani.. abban is rost van, persze keményítő is.. a maga 30g szénhidrátjával ami 150g-ban lehet ez még bőven fogyós nap.

És mellette meg zöldségeket ettél, ezzel együtt is lowcarb meg egészséges tartományban vagy.

Meg én is bolondulok a kesudióért, bár ez nem számít semmit.

2013. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!