Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almachips nem hízlal, ugye?

Az almachips nem hízlal, ugye?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de am szerintem ehetetlen:S
2011. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat eszel belőle akkor hízlal.

Ha jól emlékszem amit én néztem 100grammjában 250kcal lehetett. Ha egy nap több mint 8db 100grammos csomagot megeszel és semmi mást akkor hízhatsz is.

2011. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha túlléped a napi kalóriaszükségletet, akkor hizlal. Ha nem léped túl, akkor a normál chips sem hizlal, sőt a sült krumpli sem. (Más kérdés, hogy nem egészségesek.)
2011. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdező, nem úgy egyél, hogy mi hizlal és mi nem, mert nem optimális csoportosítás. semmi sem hizlal.
2011. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy nem.

Jobban mintha almát ennél, mert a kivont folyadék miatt 5-6x annyit megtudsz enni.

2011. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak pár darabot eszel belole, akkor rendben van. Sajnos nem lehet az ételeket hízlaló és nem hízlaló csoportra osztani :( Minden hizlal, amibol sokat eszik az ember. A lényeg a mértékletességen van. Ehetsz kenyeret, kruplit, rizst, sot csokit is, ha nem "két pofára" nyomod. Persze oda kell figyelni, hogy amit eszel, az foként egészséges legyen, de az ember nem tud úgy élni, hogy mindent megvon magától - inkább eszek 1-2 kocka csokit, amikor kimondottan arra csorog a nyálam, minthogy hetekig ellenálljak és utána egy ultomben 3 táblát lenyeljek.
2011. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!